📍 İstanbul’dan Tüm Dünyaya Gönderim

tazetrend ofis görseli3

DOĞA DOSTU BASKI MERKEZİ

Her aşamasında doğayı koruyan bir yaklaşım sergilediğimiz üretim sürecimizde %100 dönüştürülebilir ve çevre dostu malzemeler kullanmaya önem veriyoruz. Günümüzde sadece sayılı matbaa firmasında bulunan FSC ve ISO belgesine sahibiz. Ürünlerimizin, doğa dostu olmasına dikkat ettiğimiz kadar insan sağlığı için de zararsız olması bizler için önemli. Bu değerlerle, tasarım ve üretim sürecini yönettiğimiz Taze Baskı, siz doğa dostu müşterilerimize, dönüştürülebilir hizmet vermekten mutluluk duyuyor.

KUTU - AMBALAJ ÜRETİCİSİ

Taze Baskı Merkezi olarak, 2010 yılında kurumsal bütünlüğünü tamamlayarak, deneyimli yönetim kadrosu, genişleyen müşteri portföyü ve hizmet altyapısı ile sektöründe öncü ve yenilikçi anlayışa sahip bir kuruluş haline geldik.

Standart dijital baskı hizmetlerinin yanı sıra, çizgi altı bir reklam ajansı olarak da hizmet veriyor, rekabetin arttığı ve hayatın hızlandığı günümüzde bütünleşik bir çözüm ortaklığı sunuyoruz. Grafik tasarım ve iletişim konularında ekibimizle sadece üretim değil, tasarım ve planlama olanakları da sunuyoruz.

Her Hafta Güncellenen İçerikler ile

KEŞFEDİN, İLHAM ALIN, BİLGİLENİN

Sağlanan sorgu parametreleri için gönderi bulunamadı.

logo tazetrend

Ürünlerinizin değerini arttıracağınız, hediyelerinizde daha kalıcı izler bırakabileceğiniz size ve müşterilerinize özel kutu ve ambalaj ürünleri

İLETİŞİM

info@tazetrend.com

Aydınevler Mh. Sancak Sk. No:13-17/A 34752 Maltepe – İSTANBUL

No products in the cart.