📍 İstanbul’dan Tüm Dünyaya Gönderim

4,5

Genel @trÖzel Tasarım Kutu Modelleri
Fyumee Marka Özel Tasarım Mum Kutusu2

Özel Tasarım Kutu Modelleri

Yıl içerisinde bazı özel günler ve bazı özel anlar bulunur. Doğum günü, anneler günü, sevgililer günü, yıldönümü gibi özel günlerde sevdiklerinize hediye alarak ya da hediye hazırlayarak kendini değerli hissettirebilirsiniz. Sevdiklerinize bir şeyler armağan etmek için sadece özel günleri beklemeniz gerekmez. Herhangi bir zamanda içinizden geldiği için sevdiklerinize hediye alabilir, onlar için manevi değeri olan bir şeyler hazırlayabilirsiniz. Özel günler ya da özel anlar için hediye seçimi ne kadar önemliyse hediyenin hazırlanması da o kadar önemlidir. Peki, hediye hazırlanırken nelere dikkat etmek gerekir?

Ailenize, arkadaşınıza ya da sevgilinize hediye alırken aldığınız hediyeyi nasıl paketlediğiniz önemlidir. Hediye paketi için tercihinizi kutularla yapabilirsiniz. Hediye kutusu özel olarak tasarlanmaktadır. Geçmişten günümüze kutu tasarımında pek çok yenilik yapılmıştır. Kutular farklı renk ve desenlerde, farklı boyutlarda ve farklı şekillerde tasarlanarak üretilmektedir. Aynı zamanda hediye kutusu yapımı için farklı malzemeler kullanılmaktadır.

tazetrend e-katalog tasarım35

Kutu ve Ambalaj Üreticisi

Sevdikleriniz için aldığınız hediye maddi ve manevi anlamda farklı değerlere sahiptir. Hediyenin değeri her ne olursa olsun küçük bir dokunuşla hediyeyi daha anlamlı ve özel bir hale getirebilirsiniz. Yapacağınız küçük dokunuş için doğru hediye kutusunu tercih etmeniz önemlidir. Hediye kutusu satın al işlemi için toptan sipariş verebilirsiniz. Taze Trend ailesi olarak özel tasarım kutu modellerimizi toptan satışa sunmaktayız. Toptan hediye kutusu siparişlerinde müşterilerimiz için farklı modellerde kutular tasarlayarak satışa sunmaktayız.

Sevdiklerinizi mutlu etmek, onların yüzündeki küçük bir tebessüm için şık ve özel tasarım hediye kutularını tercih edebilirsiniz. Kutu satışı yapan, işletmesinde kutuya ihtiyaç duyan mağaza ve satıcılar ihtiyacı olan kutuyu güvenle temin edebilir. Kutunun güvenle temin edilmesi için bizler firma olarak geniş kapsamlı kutu hizmeti vermekteyiz. Hediyelik kullanım için uygun olan bu kutular farklı renk ve desenlerde, farklı şekil ve boyutlarda tasarlanarak üretilmektedir. Sizler de kullanım alanınıza ve kullanım amacınıza uygun kutuyu güvenle satın alabilirsiniz. Özel olarak tasarlanan kutular farklı fiyat aralığında satışa sunulmaktadır. Hediye kutusu fiyatları kutu modeline göre değişiklik göstermektedir. Fiyatlar genel olarak incelendiğinde ise kutular uygun fiyat aralığına sahiptir.

HEDİYE KUTULARI VE MODELLERİ

Hediye kutuları farklı kullanım alanlarına sahiptir. Genel olarak bakıldığında hediye kutusunun tek bir kullanım alanı var gibi görünür. Hediyeleşmek için tercih edilen kutular farklı günlerde kullanılmaktadır. Kutunun hangi gün için tasarlandığı önemlidir. Aynı zamanda kutunun hangi amaçla tasarlandığı da önem taşımaktadır. 

tazetrend e-katalog tasarım5

Az adetli kutu üretimi

İstemiş olduğunuz EBAT ve TASARIMLARINIZLA size özel olarak üretilen kutularınız ile göndermiş olduğunuz ürünlerinizin kalitesini ve etkisini arttırabilirsiniz. Unutmayın ki işinize kalite katacak olan ambalajıdır ✅

Sade ve düz renk hediye kutularıyla birlikte çeşitli desenlerle tasarlanmış kutular da bulunmaktadır. Hediye kutusunun modelleri oldukça geniştir. Modeller, kutunun tasarımına ve şekline göre adlandırılır. Farklı kategorilere ayrılan hediye kutularının genel başlıkları:

 • Doğum günü hediye kutuları 
 • Sevgililer günü hediye kutuları 
 • Yılbaşı hediye kutuları 
 • Karton hediye kutuları 
 • Ahşap hediye kutuları 
 • Metal hediye kutuları 
 • Kalpli hediye kutuları 
 • Çiçekli hediye kutuları
 • Düz renk hediye kutuları

Hediye kutularının modelleri arasında birçok model bulunmaktadır. Kutunun rengi, deseni, hangi malzemeden üretildiği ve ne için üretildiği kutu modelini etkilemektedir. Aynı zamanda kutunun şekli de modeli etkileyen bir diğer özelliktir. Yuvarlak hediye kutusu diğer kutu modelleri arasında çok kullanılan bir model değildir. Yuvarlak şekle sahip olan kutunun kullanım alanı kısıtlıdır. Fakat kullanım alanı için uygun olması adına özel olarak tasarlanmakta ve üretilmektedir. Hediye kutularının üretiminde en çok kullanılan malzemelerin başında karton yer almaktadır. Karton hediye kutusu tasarımı özel olarak yapılmaktadır. Geniş kullanım alanına sahip olan karton kutular farklı renk ve desenlerle, farklı şekillerde kolaylıkla üretilebilir. Kutu üretiminde kullanılan bir diğer malzeme ise Kraft oluyor. Kraft hediye kutusu şık ve sade tasarımının yanında oldukça kullanışlıdır. Yüksek dayanıklılık özelliğine sahip olan kutular farklı modellerde tasarlanabilir. Hediye için tercih edilen kutulardan biri de ahşap kutulardır. Ahşap kutular farklı tasarımlarda hazırlanır. Ahşap kutu içerisine herhangi bir eşya yerleştirilebildiği gibi kutu, doğrudan hediye edilmek amacıyla da kullanılabilir. Genellikle takı ve aksesuar hediyelerinde tercih edilen ahşap hediye kutusu yüksek kalitede üretilmektedir.

tazetrend e-katalog tasarım30

ÖZEL TASARIMLAR

Herhangi bir organizasyon ya da güne özel hazırlanan kutular konsept hediye kutusu olarak adlandırılır. Konsept kutular o güne ve içindeki hediyeye uygun olarak tasarlanır. Bu sayede hediye ve kutu arasındaki uyum sağlanır. Hediye kutuları geçmişten günümüze birçok değişime uğramıştır. Fakat yine de yoğun ilgiyle karşılanmaktadır. Kutuların tasarımında ve üretiminde farklılıklar yapılmış olsa da bazı kutu modelleri vardır ki yıllara rağmen değerini kaybetmez. Nostaljik hediye kutusu bu modellerin başında yer alır. Özel tasarım nostaljik hediye kutuları değerli olduğu gibi şık tasarımıyla da dikkat çeker. Nostaljik hediye kutularıyla birlikte değerlenen müzik hediye kutusu da alıcılar tarafından ilgi görmektedir. Hediye kutularının tasarımında kullanılan renk ve desenlerle birlikte kutunun hangi amaçla üretildiği de modellerde etkilidir. Yılbaşı için özel olarak tasarlanan kutuların rengi ve kutu üzerindeki desenler belirlidir. Yılbaşı hediye kutusu şekli ve boyutları değişse de kutunun tasarımı benzerdir. Çikolata kutusu hediye için özel olarak tasarlanan kutuların sade ve şık tasarımı dikkat çekmektedir. Kutuların üzerinde desen olmayabilir. Aynı zamanda istek üzerine kutu üzerinde farklı desenlere yer verilebilir.

tazetrend e-katalog tasarım21

MODERN ALTERNATİFLER

Özel hediye kutusu tasarımı yaygın olarak yapılmaktadır. Hediye kutuları üzerine verdiğimiz hizmet doğrultusunda kullanım alanına ve kullanım amacına uygun hediye kutusunu tasarlayarak üretmekteyiz. Bu sayede müşteri siparişlerini değerlendirerek ihtiyaca uygun kutu üretimi hizmeti vermekteyiz. Hediye kutularının tasarımında ve üretiminde farklı şekiller kullanılmaktadır. Kalpli hediye kutusu modeli ise en çok tercih edilen modellerden biridir. Genel olarak tercih edilen hediye kutusu modeli kare olurken kalpli kutular da yaygın olarak kullanılmaktadır. En yakın arkadaşa, eşe, sevgiliye ve aile üyelerine verilen hediyeler için kalpli kutular sıklıkla tercih edilir. Sürpriz hediye kutusu tasarımında ön plana çıkan tasarımlar bulunmaktadır. Kutunun rengi, şekli, boyutu ve hangi malzemeden üretildiği etkilidir. Hediye kutularında en çok tercih edilen renkler:

 • Kırmızı 
 • Siyah 
 • Mavi
 • Renkli kutular

Sade ve düz renk kutularda en çok kırmızı, siyah ve mavi tonları kullanılmaktadır. Fakat bununla birlikte renkli kutular da sıklıkla tercih edilir. Kırmızı hediye kutusu özel günler için tercih edilmektedir. Genellikle ikili ilişkilerde tercih edilen kırmızı kutularla birlikte siyah kutular da sıklıkla tercih edilir. Düz siyah hediye kutusu sade ve şık görünümüyle hem ikili ilişkilerde hem de normal ilişkilerde uygundur. Mavi tonlarında tasarlanan kutu ise renk tonundan dolayı tercih edilir. Çok dikkat çekmese de mor hediye kutusu modeli de tercih edilen bir diğer modeldir. Canlı ve dikkat çeken rengiyle genellikle aile arasında ve arkadaş ortamında kullanılan kutu, farklı desenlerle ve farklı şekillerle üretilir.

Hediye kutusu modelleri arasında kullanılan malzemeler belirlidir. Bu malzemeler dışında kadifeden hediye kutuları da tasarlanarak üretilmektedir. Kadife hediye kutusu farklı şekillerde tasarlanmaktadır. Kutu kendi içinde modellere ayrılır. Tek renk kutularla birlikte iki farklı renge sahip kutular da bulunmaktadır. Kadife kutuların kapakları ayrı olabildiği gibi birleştirilmiş şekilde de üretilmektedir. Kutular yine farklı şekillerde ve boyutlarda üretilir. Kalpli kadife kutular, kare kadife kutular, yuvarlak kadife kutular, kapaklı kadife kutular farklı boyutlara sahiptir. Kutu tasarımında farklı ölçüler kullanılır. Büyük hediye kutusu ölçüleri müşteri isteği doğrultusunda değiştirilebilir. Boş hediye kutusu tasarımında sipariş doğrultusunda değişiklikler yapılabilir.

HEDİYE KUTULARI VE FİYATLARI

Hediye kutularının tasarımında farklı renk ve desenler kullanılmaktadır. Hediye kutuları özel olarak tasarlanarak üretilmektedir. Kutular, içerisine ürün yerleştirmek, ürünün yapısını korumak ve ürüne şık bir görünüm kazandırmak için tasarlanmaktadır. Hediyelik eşyalar için tasarlanan kutular farklı boyutlarda üretilir. Mağaza ve markaların ürünlerini görselliğe uygun olarak satması için tasarlanan boş hediye kutusu fiyatları farklı fiyat aralığına sahiptir. Kutularda fiyat farklılığının görülmesinin başlıca nedeni:

 • Kutunun tasarımı
 • Kutunun modeli
 • Kutunun boyutu
tazetrend e-katalog tasarım6

Farklı tasarımlara sahip olan kutular aynı zamanda farklı malzemelerden üretilir. Kutular, farklı boyutlarda üretilerek kullanıma uygun hale getirilir. Kutu şekilleri genellikle kare, dikdörtgen ve kalpli olarak tasarlanır. Kalpli hediye kutusu fiyatları diğer kutularla aynı fiyat aralığına sahiptir. Özel günlerde tercih edilen kalpli kutular farklı tasarımlarda kullanıma sunulur. Hediye kutularının üretiminde kullanılan malzemeler de değişmektedir.

Genel olarak kullanılan malzemeler:

 • Kraft 
 • Ahşap 
 • Karton 
 • Metal 

Kraft kutular da sıklıkla tercih edilen kutu çeşitlerindendir. Kraft hediye kutusu fiyat listesi uygun fiyatlarla alıcıya sunulur. Kutuların üretiminde yüksek kaliteye sahip malzemeler kullanılır. Bu sayede şık, kullanışlı ve kaliteli kutular kullanıma sunulur. Kutu üretiminde en çok kullanılan malzeme kartondur. Karton kullanımı kutu üretiminde oldukça yaygındır. Karton hediye kutusu fiyatları ise diğer kutu modellerine göre daha uygundur.

tazetrend e-katalog tasarım

Karton kutular sert yapıya sahiptir. Bu sayede kolay hasar görmez ve yapısını korur. Kutu üretiminde kullanılan bir diğer malzeme ise ahşaptır. Ahşap kutular ağır, şık ve estetik görünüme sahiptir. Özel olarak tasarlanan kutularda farklı renkler kullanılmaktadır. Ahşap hediye kutusu fiyatları diğer kutulara göre farklıdır. Ahşap kutu tasarımında farklı yöntemler kullanılmaktadır. Bu nedenle ahşap kutuların fiyatları yüksektir.

Hediye kutularının tasarımında farklı kullanım alanları göz önünde bulundurulur. Kutu çeşitleri arasında yer alan müzik kutusu çeşitleri de sıklıkla tercih edilen tasarım oluyor. Müzik kutusu hediye fiyatları diğer kutulara göre yüksek fiyatlarla satışa sunulur. Özel tasarım olan kutular kaliteli ve şık görünüme sahiptir. Kutu tasarımı arasında sıklıkla tercih edilen çikolata kutuları da sade ve şık tasarıma sahiptir.

tazetrend e-katalog tasarım24

Çikolata kutuları farklı boyutlarda ve tasarımda üretilir. Hediye çikolata almak isteyenler için özel tasarlanan hediye çikolata kutusu fiyatları uygun fiyat aralığına sahiptir. Ucuz hediye kutusu arayışı içinde olanlar aradığı kutuyu web sitemiz üzerinden güvenle temin edebilir. Web sitemiz üzerinde farklı hediye kutuları yer almaktadır. Kutular ise farklı fiyatlarla satışa sunulur. Hediye kutusu ucuz fiyat aralığında satışa sunulurken alıcılar tarafından beğeniyle satın alınmaktadır. Kutunun uygun fiyatlı olması kutu kalitesinin düşük olduğu anlamını taşımaz. Kutu tasarımında ve satışında ön plana çıkmış firma olarak en ucuz hediye kutusu fiyatlarını alıcıya sunmaktayız. Yüksek kaliteye sahip hediye kutusu en ucuz fiyatlarla web site üzerinde yer alıyor. Kutular farklı tasarımlarda, farklı modellerde ve farklı boyutlarda satışa sunuluyor. Küçük boyuttaki kutularla büyük boyuttaki kutular farklı fiyatlara sahiptir. Küçük hediye kutusu fiyatları büyük boyuttaki kutulara göre daha uygun fiyatlıdır.

FARKLI TASARIMLARDA HEDİYE KUTUSU YAPIMI

Hediyeleşmek uzun yıllardır var olan bir kavram. Dünya genelinde insanlar hayatında var olan bir başka insana bir şeyler armağan etmek ister. Genellikle özel günlerde bir şeyler armağan edilse de herhangi bir günde de hediyeleşmek yaygındır. Hediye her ne olursa olsun o hediyeyi güzel bir şekilde karşı tarafa sunmak önemlidir. Hediyeyi sunmak için özel tasarım kutular tercih edilir. Alınan hediye için farklı paketler kullanılmaktadır. Hediye paketi yapımı için farklı tasarımlarda ürünler kullanılabilir. Aile bireylerine, arkadaşlarınıza veya sevgilinize hediye etmek istediğiniz eşya için el yapımı hediye kutusu tercih edebilirsiniz.

tazetrend e-katalog tasarım9

HIZLI VE PROFESYONEL

El yapımı kutular özel işçilikle ve el emeğiyle tasarlanan kutulardır. Evde hediye kutusu yapımı kolay gibi görünse de aslında düşünüldüğü gibi kolay değildir. Elbette kutu modelleri arasında kolaylıkla yapılabilen kutular bulunmaktadır. Şık, kaliteli ve zarif kutu modellerini yapmak pek kolay değildir. Kolay hediye kutu yapımı için gerekli malzemeler kolaylıkla temin edilebilir. Peki, el yapımı hediye kutusu nasıl yapılır? Kutu yapımında öncelikle hediyenin kim için hazırlandığını belirlemeli ve ardından hediyenin ne olduğunu belirlemelisiniz. Böylelikle hediyeye ve kişiye özel kutuyu kolaylıkla hazırlayabilirsiniz. Hediye kutusu el yapımı için ihtiyacınız olan malzemeler:

 • Karton
 • Makas
 • Yapıştırıcı 
 • Kurdele 
 • Dantel süslemeler 

Evde kendiniz kutu hazırlamak için istediğiniz renk ve desende karton temin etmelisiniz. Hazır kartonları kullanabileceğiniz gibi kalın formda kartonlarla da işlemi yapabilirsiniz. Hediyenin boyutuna uygun olacak şekilde kartonu çizin. Doğru ölçülerde çizdiğiniz kartonu yamuk olmayacak şekilde kesin. Eğer kartonun iç tasarımını değiştirmek istiyorsanız dantel süslemeler kullanabilirsiniz. Bu süslemeleri kutunun içine yapıştırdıktan sonra kutunu kestiğiniz yerlerden şekillendirmeye başlayabilirsiniz. Kutunun kenarlarını yapıştırdıktan sonra aynı kesme işlemini kutu kapağı için de uygulamalısınız. Dilerseniz kurdele yardımıyla kutuya farklı bir tasarım kazandırabilir, kutuyu süsleyebilirsiniz. Basit hediye kutusu yapımı için en çok uygulanan yöntem bu şekildedir. Eğer evde kendi yöntemlerinizle kutu yapmak istemiyorsanız, yaptığınız kutuyu beğenmediyseniz hazır kutu modellerini değerlendirebilirsiniz.

tazetrend e-katalog tasarım12

EKSTRA HİZMETLER

El yapımı kutular nasıl yapılır diye merak edenler evde basit bir şekilde kutu hazırlayabilir. Evde kutu hazırlamada en çok kullanılan malzeme karton ve ahşaptır. Ahşap kutular hazır olarak satılmaktadır. Alınan ahşap kutular istek doğrultusunda renklendirilir ve süslenir. Karton kutular ise kartonun kesimi kolay olduğu için yaygındır. Evde kağıttan hediye kutusu yapımı da uygulanmaktadır. Fakat kağıttan yapılan kutular pek kullanışlı olmamaktadır. Kağıt kullanımı yerine karton kullanımı daha avantajlıdır. Kartondan hediye kutusu yapımı kişinin hayal gücüne kalmıştır. Hediyenin kime olduğu, hediyenin ne olduğu ve hediye boyutuna göre karton kesilir. Böylelikle doğru kutu tasarımı yapılır. Evde kutu yaparken kullanılan bir diğer ana malzeme ise mukavvadır. Mukavva, sert karton olarak bilinmektedir. Kolay kolay yıpranmaz, yapısını korur. Mukavvadan hediye kutusu yapımı zor değildir. Fakat ilk denemelerde istenilen kutuyu yapmak pek mümkün olmayacaktır. Mukavva sert yapısı nedeniyle kolay şekillenemeyebilir.

Kutu yapımı için farklı ana malzemeler kullanıldığı gibi farklı şekiller de kullanılmaktadır. Kalpli kutular, kare kutular, dikdörtgen kutular ve yuvarlak kutular özel olarak tasarlanır. Evde yapılan kutu tasarımları arasında kolaylıkla yapılan tasarım kare ve dikdörtgen kutular oluyor. Kalpli hediye kutusu yapımı evde kolay olmuyor. Kalp şeklinde kutunun kesimi, birleştirilmesi ve tasarımı özenle yapılıyor. Bizler, kalpli kutu tasarımında özel teknikler kullanılıyoruz. Bu sayede kalpli kutular herhangi bir hata olmadan tasarlanıyor ve üretiliyor. Kare hediye kutusu yapımı en kolay gerçekleştirilen üretim oluyor. Özel cihazlar sayesinde kusursuz bir şekilde kesilen kare kutular, verilen ölçüler doğrultusunda hazırlanıyor. Farklı boyutlardaki kare kutular yüksek kalitede üretiliyor.

tazetrend e-katalog tasarım22

UFAK DETAYLAR

Hediye kültürü dünya genelinde oldukça eski bir tarihe sahip. Hediyeleşmek ise zamanla daha farklı boyutlara taşınarak günümüze kadar gelmiştir. Günümüzde hediyeleşmek özellikle önemli günler için değerlidir. Yılbaşı gecelerinde, doğum günlerinde, kutlamalarda, sevgililer gününde, yıldönümlerinde hediyeleşmek özellikle Türk toplumu için değerlidir.

Yılbaşı gecesi için hediye kutusu yapmak isteyenler tercihini kırmızı kartonlardan yana kullanabilir. Yılbaşı hediye kutusu yapımı için kırmızı karton seçimiyle birlikte kar tanelerinin olduğu süslemeler de kullanılabilir. Yılbaşına özel süslemeler arasında kar taneleri, geyikler, yılbaşı ağacı gibi farklı semboller kullanılabilir. Sadece ülkemizde değil aynı zamanda dünya genelinde kutlanan bir diğer önemli gün ise sevgililer günüdür. Sevgililer gününde yapılan hediye kutusunda farklı renkler tercih edilebilir. Fakat genellikle kırmızı, mavi ve siyah renklerde kartonlar kullanılmaktadır. Sevgiliye hediye kutusu yapımı için kalpli kutular tercih edilmektedir. Bizler, özel günler için tasarladığımız kutu çeşitlerini bu doğrultuda web site üzerinde satışa sunmaktayız. Özel hediye kutusu yapımı için kutunun kim için ve ne için tasarlandığı önemlidir. Kutunun kullanım alanına ve kullanım amacına uygun olması için tasarımda ve üretimde uzman kadromuzla hareket etmekteyiz.

tazetrend e-katalog tasarım3

ÖZEL HEDİYE KUTULARI

Önemli günler arasında yer alan bir diğer özel gün ise doğum günüdür. Sevdiklerinizin dünyaya geldiği o gün için çeşitli hediye seçenekleri arasından herhangi bir hediyeyi seçebilirsiniz. Seçtiğiniz hediyenin değerini arttırmak ve hediyeyi özel bir şekilde vermek için uygun kutu modelini kullanabilirsiniz. Doğum günü hediye kutusu yapımı için farklı malzemeler kullanılmaktadır. Karton, metal, ahşap gibi malzemelerle üretilen kutuların boyutları farklılık göstermektedir. Farklı boyutlarda tasarlanan ve üretilen kutular sayesinde tüm hediyeler için uygun kutu çeşidi bulunmaktadır. Büyük hediye kutusu yapımı için tercih edilen malzemeler geniş ölçülerde kesilir ve şekillendirilir. 

Kutunun boyutunun büyük olması kutu tasarımını olumsuz etkilemez. Hediye kutusu yapımı için kutunun boyutu istek üzerine ayarlanabilir. Küçük hediye kutusu yapımı için ölçüler belirlidir. Fakat bu ölçüler dışında müşteri isteğine uygun üretim de yapılabilir. Hediye kutularının yapımında kullanılan kalıplar vardır. Hediye kutusu yapımı ve kalıpları farklılık göstermektedir. Kutunun boyutuyla birlikte derinliği de değiştirilebilir. Kutu derinliği de en az kutu boyutu kadar önemlidir. Kutunun içerisine ne yerleştirileceği doğrultusunda derinlikler ayarlanmaktadır. Geniş derinliğe sahip hediye kutularıyla birlikte daha az derinliğe sahip hediye kutuları da özenle üretilerek kullanıma sunulmaktadır.

TOPTAN HEDİYE KUTUSU SATIŞI

Hediye kutuları yoğun ilgiyle karşılanmaktadır. Kutu tasarımında ve üretiminde farklılıklar yapılabilir. Kutular günümüzde farklı kullanım alanlarına sahiptir. Hediyeleşmek kavramı hem yaygın bir kavram hem de önemli bir kavram haline gelmiştir. Bu nedenle günümüzde artık birçok yerde hediye kutuları satılmaktadır. Hediye kutuları farklı modellerde olduğu gibi farklı kalitelerde de üretilmektedir. Hediye kutusu satan yerler yüksek kaliteye sahip, şık ve kullanışlı kutuları satmak için toptan kutu alışverişi yapmalıdır. Toptan karton hediye kutusu alışverişi yapmak için güvenilir, tecrübeli ve doğru çalışmalar gerçekleştiren üreticiyle iletişime geçmelidir. Toptan hediye kutusu üretiminde ön plana çıkmış firma olarak farklı modellerde kutu üretimi yapmaktayız. Hediye kutusu toptan satış noktası olarak aldığımız siparişler doğrultusunda hareket etmekteyiz. Web sitemiz üzerinden farklı tasarımlarda hediye kutularının siparişini almaktayız.

Site üzerinde bulunan kutular farklı malzemelerden üretilmiştir. Kutu modellerinin yer aldığı sitemizde kutuların sipariş detayları da yer almaktadır. Karton kutular en çok tercih edilen kutu modelidir. Karton hediye kutusu toptan olarak firmamız ile sipariş edilebilir. Hediye kutusu toptancısı olarak profesyonel çalışmalarımızı özenle ve dikkatle gerçekleştirmekteyiz. Ankara ve İstanbul başta olmak üzere farklı illerde toptan hediyelik kutu hizmeti sunmaktayız. Hediye kutusu toptan Ankara şehrinde yüksek kalitede firmamız tarafından üretilmektedir. Farklı tasarımlara sahip olan kutular özel malzemelerle ve yüksek kalitede üretilmektedir. Hediye kutusu toptan İstanbul şehrinde firmamız tarafından üretilerek satıcılara teslim edilmektedir. Hediyelik kutu satışı yapan mağaza ve satıcılar ihtiyacı olan kutuyu firmamızdan toptan sipariş edebilir. Hediye kutusu toptan siparişlerde sağladığımız avantajlar:

 • Uygun fiyat garantisi
 • Şık ve kullanışlı kutu garantisi
 • Farklı tasarım ve model seçeneği

Toptan hediyelik kutu almak isteyenler uygun fiyat garantisiyle kutu alışverişi yapabilir. Kutular şık ve kullanışlıdır. Aynı zamanda yüksek kaliteye sahiptir. Farklı renk, tasarım ve model çeşitliliğine sahip olan kutular farklı boyutlarda üretilir. Hediye kutusu toptan İzmir şehrinde doğru ve güvenilir kutu alışverişi için firmamız tercih edilebilir.

tazetrend e-katalog tasarım34

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

logo tazetrend

Ürünlerinizin değerini arttıracağınız, hediyelerinizde daha kalıcı izler bırakabileceğiniz size ve müşterilerinize özel kutu ve ambalaj ürünleri

İLETİŞİM

+90 535 492 00 33

Aydınevler Mh. Sancak Sk. No:13-17/A 34752 Maltepe – İSTANBUL

No products in the cart.