📍 İstanbul’dan Tüm Dünyaya Gönderim

4,5

Genel @trKraft Çanta
kraft karton çanta

Kraft Çanta

Kraft adı verilen ve tamamen organik malzemelerden üretilen kraft çanta, çevreci bir yapıya sahip olup geri dönüşüme olanak sağlaması nedeniyle son dönemde kullanımı daha da yaygınlaşan bir çanta çeşididir. Farklı ebatlarda üretimi mevcut olan kraft poşet, genellikle giyim ve kozmetik mağazalarında kullanılırken rahat taşınabilir olması ve dayanıklı bir yapıya sahip olması nedeniyle de farklı sektörlerde kullanımı her geçen gün artmaya devam etmektedir.

Kurumsal firmaların önderliğinde kullanılmaya başlayan bu poşet çeşidinin ana maddesi kağıt olan kraft kağıt çanta türü mevcut olduğu gibi bunun yanı sıra ana maddesinin karton olarak hazırlandığı kraft karton çanta, kalitesi ve şeklini uzun süre muhafaza etmesi nedeniyle daha sık tercih edilmektedir.

tazetrend e-katalog tasarım35

Kutu ve Ambalaj Üreticisi

Doğal görünümünün ön plana çıkmasının yanı sıra gerek dayanıklılığı gerekse de üzerine baskı yapılmasına olanak sağlayan kraft kağıt poşet, firmaların kendilerini tanıtmalarına da imkan sunması nedeniyle yaygın olarak kullanılmaktadır.

Taze Trend olarak hizmet verdiğimiz kağıt veya karton kraft çanta sektöründe yer alan geniş ürün skalamızı müşterilerimize sunarken, ambalaj dünyası üzerinden müşterilerimizin istedikleri sayıda veya toptan olarak ürün talebinde bulunmalarına olanak sağlamaktayız. Daha özel ve daha nitelikli ürünler isteyen müşterilerimiz için de kraft ambalaj malzemesi kullanarak daha özel üretimler gerçekleştirdiğimiz gibi, kişiye özel olarak da baskı şeklinde üretimlerin gerçekleştirilmesine imkan hazırlamaktayız.

Ambalaj ürünleri konusunda sektöründe ön plana çıkan firmamız, güvenilir alışverişin adresi olmak amacıyla da çalışmalarını titizlikle yürütmeye devam etmektedir.

KRAFT ÇANTA FİYAT ARALIKLARI

Ana maddesi naylon ve plastik olan poşet türlerine göre gerek daha sağlıklı bir yapıya sahip olması gerekse de kendine has şık tarzıyla daha geniş alanlarda kullanım imkan sağlaması nedeniyle kraft poşetler, aynı zamanda oldukça da ekonomik bir fiyat aralığına sahiptir. Özellikle toptan alımlarda kraft poşet fiyatları daha da ekonomik olarak kişilerin ihtiyaçlarını tam anlamıyla eksiksiz olarak karşılamaktadır.

Firmamız olarak müşterilerimize farklı özelliklerdeki kraft çantalarımızı piyasada yer alan diğer firmalara karşın en ucuz kraft çanta fiyatları ile buluşturmaktayız. Toplu alımlarda müşterilerimize ekstra indirimler gerçekleştirdiğimiz gibi kişiye özel veya baskı seçeneği sunan ürünlerimizde de kraft çanta fiyatları en uygun haliyle müşterilerimizle buluşturmaktayız.

Yeni çağın en büyük getirisi olan internet alışverişi alanında da yerini alan firmamız kraft poşet online satış imkanı da sağlamaktadır. Böylelikle müşterilerimizin ihtiyaçları olan her an onların yanında yer alarak müşterilerimizin ihtiyaç ve isteklerini en kısa sürede profesyonel olarak karşılamaktayız. Gerek seri üretim gerekse de özel üretimler için güçlü ve donanımlı bir alt yapıya sahip olan firmamız, sektörümüz genelinde sağlamış olduğumuz en uygun kraft kağıt çanta fiyatları ile ön plana çıkmayı da başarmıştır.

Kalite standartları ve kontrol prosesleri ile eksiksiz ve hatasız olarak üretimlerini gerçekleştirdiğimiz kağıt veya karton kraft poşetlerimizde sağladığımız ip kulp ve kraft kulp seçeneklerimiz sayesinde de farklı kullanım alanlarına uyum sağlayan ürünler hazırlamaktayız. Gelişen ve değişen teknoloji ile birlikte sürekli kendimizi güçlendirmeye ve kaliteli ürünler hazırlamaya da devam etmekteyiz.

KRAFT ÇANTA MODELLERİ NELERDİR?

Kraft çantaları birbirinden ayıran en büyük özelliklerden ilki üretildiği ana maddedir. Karton veya kağıttan üretilen kraft çantalar farklı alanlarda rahatlıkla kullanılma imkanı sağlamaktadır. Kraft çantaları birbirinden ayıran bir diğer özellik ise ebatlarıdır. Küçük, orta veya büyük boylarda satışa sunulan kraft çanta modelleri, baskılı veya baskısız olmasına göre de farklı özelliklere sahip olmaktadır.

Firmamız olarak bünyemizde sunduğumuz “kraft poşet satın al” hizmetimiz ile ihtiyacınız olan ebat ve kalitedeki kraft çantaları güvenli bir şekilde piyasadaki en uygun fiyat çerçevesinde alabilirsiniz. kraft çanta küçük boy veya kraft çanta büyük boy ürünlerimizden ihtiyacınızı karşılayacak modelleri seçebilir, online olarak da dilediğiniz adette sipariş oluşturabilirsiniz. kraft poşet modelleri üzerinde sağladığımız geniş ürün yelpazemizle birlikte kraft çanta satın al seçeneklerinizi genişletebilir, düz renk, siyah, beyaz veya renkli baskılı seçeneklerimiz ile ürün seçimlerinizi tarzınıza göre gerçekleştirebilirsiniz.

NATUREL KRAFT ÇANTA POŞET NEDİR?

Taze Trend olarak bünyemizde satışa sunduğumuz kraft poşet modellerimiz içerisinde yer alan naturel kraft poşet ürünümüz, tek renk ve klasik bir model olup isteğe bağlı olarak baskılı şekilde de üretilebilmektedir. Küçük, orta ve büyük olmak üzere farklı ebatlarda da üretimimizin mevcut olduğu bu ürün, saplı veya sapsız modelleri ile farklı ihtiyaçlara cevap vermektedir.

BEYAZ KRAFT ÇANTA POŞET NEDİR?

Özellikle kurumsal firmalar tarafından temizliği, düzgünlüğü ve sade güzelliği için kraft poşetler arasında en çok tercih edilen beyaz kraft poşet, küçük boydan büyük boya kadar firmamız bünyesinde farklı ebatlarda bulunmaktadır. beyaz kraft çanta, üzerine gerçekleştirilen tüm baskı renkleri ile uyumlu olması ve markanın ön plana çıkartılmasına olanak sağlaması nedeniyle sıklıkla tercih edilmektedir.

BASKILI KRAFT ÇANTA POŞET SEÇENEKLERİ NELERDİR?

Gelişmiş teknolojimiz ve sahip olduğumu tecrübemiz ile kraft çanta baskı hizmetimizi de tercih edebilirsiniz. Firmanızın logosundan iletişim bilgilerine kadar istediğiniz pek çok detayı baskı olarak yapabilmekteyiz. Hem hoş hem de canlı bir hava katan baskılara eşlik eden renk detayları ile de zenginleştirebilirsiniz.

Baskılı Kraft çanta üzerinde yer alan baskılar amaca, markalara ve aynı zamanda da işletmelere göre değişiklik göstermektedir. Bir ürünün tanıtımında slogandan çeşitli görsellere göre sizlerin isteklerine göre gerçekleştirilmektedir. Başka bir seçenek olarak da baskılı kraft poşet de tercih edebilirsiniz. beyaz kraft çanta hem şık hem de dikkat çekicidir. Sizlerde bu tasarım ile hedef kitlenize daha kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

NEDEN TOPTAN KRAFT ÇANTA POŞET HİZMETİ?

Kraft çanta, bir firmanın ya da işletmenin, fuarlardan ürün tanıtımına kadar çok çeşitli yerlerde kullanabilmektedir. Son yıllarda da tanıtım ve hedef müşteri kitlesine ulaşılırken de önemli bir etkisi bulunmaktadır. Sunduğu avantajlarının yanında bunu yanı sıra maliyet olarak da düşünüldüğü zamanda toptan kraft çanta yaptırmak çok daha uygun olmaktadır.

Sipariş vermeden önce yıl içerisinde yapılacak çalışmalardan hedeflerinize kadar çok detaylı düşünülerek Kraft çanta toptan siparişi hizmetimiz ile kaliteli ve ekonomik bir tanıtım yapabilirsiniz. Çantanın yanında kraft poşet toptan siparişte verebilirsiniz. Sektörünüzde ilerlerken toptan sipariş vermenin faydasını sadece ekonomik olarak değil alanınızda yükselirken diğer yönlerine de şahit olacaksınız.

Sunduğumuz hizmetlerde sizlerin hedeflerine uygun olması bizim için çok önemlidir. Ekibimiz hızlı bir şekilde siparişlerinizi hazırlamaktadır. Her adım çok titiz bir şekilde atılarak kusursuz bir çalışmanın sizler ile buluşturmaktayız. Toptan üretim denince güvenilir hizmetin adresi konumunda yer alan firmamız kraft çanta İstanbul siparişi veren müşterilerimiz için en kısa süre içerisinde tamamlanmaktadır. Aynı şekilde kraft çanta Ankara siparişlerinizde de hizmet yelpazemiz içerisinde yer almaktadır.

KRAFT ÇANTA ÖLÇÜLERİ NELERDİR?

Hangi malzeme, renk, desen derken boyutlarda önemli detaylardan biridir. Genellik ile standart ölçüler arasında tercih edilmektedir. Kraft çanta ebatları sadece standart değil ayrıca özel boyutlara göre de üretilebilmektedir. Kullanım amacı ve içine konulması planlanan ek ürün ya da belgelere göre de bu tür durumlarda boyutun önemi ortaya çıkmaktadır.

Standart boyutlarda ise boyu 17 cm iken 11 cm ile 5 cm körük kısmını söyleyebiliriz. Bu boyutların katları olacak şekilde de sizlerin istediği niteliklere sahip olan kraft çanta ölçüleri ile de siparişinizin detayları belirlenmiş olmaktadır. Hemen hemen 100 ölçü içerisinden seçeceğiniz boyuta göre gerekli hazırlıklar yapılarak hazırlanmaktadır.

KALİTELİ VE GÜVENİLİR KRAFT ÇANTA İMALATI

Kraft çanta, kullanım açısından rahat ve doğa dostu bir ürün olması ile de sektör fark etmeksizin büyük bir yardımcıdır. Hem baskılı hem de baskısız çanta imalatı hizmetlerimizi sizlere sunmaktayız.

Kraft çanta imalatı alanında bugüne kadar ürettiğimiz çantalar ile gerçekleştirdik. Gerçekleştirmeye de devam edeceğiz. Müşterilerimizin, istekleri ve misyonlarına göre standartlara uygun şekilde olmaktadır. Kraft çanta üreticileri denince ilk akla gelen firmaların başında yer alan firmamız, uluslararası kalite standartlarında bir hizmet vermektedir.

Bursa Ambalaj sanayi içerisinde buluna firmamız, teknolojiyi yakından takip ederek hizmetlerine uygularken kullandığımız malzemeleri, yüksek kaliteli ürünler olarak da sizler ile buluşturmaktadır. Aklınıza takılan soruları sormak ve daha fazla bilgi almak için bizim ile iletişime geçin.

tazetrend e-katalog tasarım34

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

logo tazetrend

Ürünlerinizin değerini arttıracağınız, hediyelerinizde daha kalıcı izler bırakabileceğiniz size ve müşterilerinize özel kutu ve ambalaj ürünleri

İLETİŞİM

+90 535 492 00 33

Aydınevler Mh. Sancak Sk. No:13-17/A 34752 Maltepe – İSTANBUL

No products in the cart.