📍 İstanbul’dan Tüm Dünyaya Gönderim

4,5

Genel @trKese Kağıdı

Kese Kağıdı

Kese kağıtları günümüzde birçok farklı amaç için ilk tercih edilen ambalaj malzemelerinden biridir. Doğa dostu materyallerden elde edilmesi ve kolayca geri dönüşüme kazandırılması gibi avantajlar göz önüne alındığında sıkça kullanılmasının nedenleri de anlaşılmaktadır. Firmamız sizler için kullanmak istediğiniz her alanda çeşitli boyut ve malzemelerden desenli kese kağıdı çeşitleri üretmektedir. Kese kağıtları kullanım alanlarına göre birçok farklı kategoriye ayrılmaktadır. Özellikle baskılı kraft kese kağıdı tarzındaki ürünler, oldukça şık ve modern bir görüntüye sahip olduklarından dolayı hediye paketleme işleminde oldukça sık tercih edilmektedir. Farklı amaçlarla kullanılmak üzere sunduğumuz kese kağıdı kraft çeşitlerine göz atarak tercihinizi yapabilirsiniz.

Bu ürünler sundukları geniş kullanım alanları ile birçok sektörde en çok tercih edilen ambalaj malzemesi haline gelmiştir. Kese kağıdı çeşitlerinin daha çok tercih edilen ürünler olmasının bir diğer sebebi de, plastik poşet kullanımının gitgide azalması ve işletmelerin de farklı alternatiflere yönelmesidir. Firmamız bu doğrultuda birçok farklı model geliştirerek, farklı ihtiyaçlar ve zevklere göre üretim gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.

Birçok farklı tarz ve şekilde üretilebilen kese kağıtlarının hammaddesi farklı bitkilerden elde edilmektedir. Bu ürünleri tercih ederek hem doğaya minimum düzeyde zarar vermiş olursunuz, hem de tercihlerinizde daha şık ve modern alternatiflere yönelmiş olursunuz. Kese kağıdı ambalaj ürünlerini sizler için en kaliteli ve farklı versiyonlarla sunmaya devam ediyoruz. Bu sayede sizlere çok daha geniş ürün çeşitlerini farklı amaçlar doğrultusunda kullanmanız için sunuyoruz.

Farklı alternatifler arasından ihtiyaç duyduğunuz onlarca çeşidi inceleyebilirsiniz. Özellikle tabanlı kese kağıdı çeşitleri farklı renkleriyle oldukça dikkat çekmekte ve tercih edilmektedir. Ürün dayanıklı yapısı sayesinde belli miktardaki ürünleri zarar görmeden taşıyabilmektedir.

tazetrend e-katalog tasarım35

Kutu ve Ambalaj Üreticisi

KESE KAĞIDI ÇEŞİTLERİ

Farklı amaçlar doğrultusunda kullanılmak üzere firmamız birçok hediyelik kese kağıdı sunmaktadır. Bu çeşitler arasında daha retro tarzıyla dikkat çeken çeşit şamua kese kağıdı olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu ürünü tercih ederek çok daha farklı bir paketleme gerçekleştirmek mümkün. Aynı zamanda ürün elde edildiği hammadde doğrultusunda oldukça dayanıklı bir yapıya sahiptir. Islanma, nem yapma gibi durumlarda parçalanmaz.

Özellikle pastane tarzındaki işletmelerin sıklıkla tercih ettiği pencereli kese kağıdı, sunmuş olduğu fonksiyonel yapısı sayesinde kolaylık sağlamaktadır. Sahip olduğu şeffaf malzemesi sayesinde, paketlenen ürünün net bir şekilde görünmesine imkân tanımaktadır. Ürün bu özellikleri sayesinde farklı işletmeler tarafından tercih edilerek kullanılmaktadır.

Kilitli kese kağıdı çeşitleri de, yiyecek sektöründe ürünlerini daha iddialı şekilde paketlemek isteyen işletmeler arasında oldukça fazla tercih edilen ürünler arasında gelmektedir. Kilitli çeşitler içindeki ürünü çok daha uzun süre taze tutma özelliğine sahiptir. Pencereli modellerde bulunan şeffaf malzemeleri bu çeşitlerde de tercih ederek sizlere daha kreatif alternatifler sunmaktayız.

Farklı işletmeler için özel olarak üretebildiğimiz baskılı kese kağıdı ile ürünlerinizi çok daha kişisel bir imajla sunabilirsiniz. Şirketinizi ya da faaliyet gösterdiğiniz işletmeyi en iyi şekilde temsil eden renk kombinasyonlarını yansıtabileceğiniz renkli kese kağıdı çeşitlerini de siz ve işletmeniz için büyük bir memnuniyetle sunuyoruz. Sunmuş olduğumuz modern kese kağıdı rengi çeşitleri arasından ihtiyaç duyduğunuz renkleri tercih edebilirsiniz.

KESE KAĞIDI FİYATLARI

Size sunmuş olduğumuz çeşitli modellerdeki kese kağıdı fiyatları çeşitlere göre değişiklikler göstermektedir. Firmamızın en temel hedefi, mümkün olan en fazla çeşidi sizlere uygun fiyatlarla sunmaktır. Bu doğrultuda ürün yelpazemizi genişletmeye devam ediyoruz.

TOPTAN KESE KAĞIDI

Firmamız toptan kese kağıdı satışlarını arzu edilen çeşit ve miktarlar doğrultusunda sürdürmektedir. Onlarca farklı çeşit model ve boyut arasından ihtiyaç duyduğunuz ve arzu ettiğiniz ürünleri en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Kese kağıdı toptan alışverişleriniz için firmamızı güvenle tercih ederek satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

tazetrend e-katalog tasarım34

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

logo tazetrend

Ürünlerinizin değerini arttıracağınız, hediyelerinizde daha kalıcı izler bırakabileceğiniz size ve müşterilerinize özel kutu ve ambalaj ürünleri

İLETİŞİM

+90 535 492 00 33

Aydınevler Mh. Sancak Sk. No:13-17/A 34752 Maltepe – İSTANBUL

No products in the cart.

× Whatsapp