📍 İstanbul’dan Tüm Dünyaya Gönderim

4,5

Genel @trKarton Çanta
taze trend karton çanta tasarımı3

Karton Çanta

Doğaya karşı olan hassasiyetin artmasıyla, birçok işletme plastik poşetler yerine hem daha çevreci hem daha dayanıklı karton çanta ve karton poşet kullanımına geçmeye başlamıştır. Özellikle ürün ve hizmet kaliteleri ile dikkat çekmek isteyen şirketler plastik poşet, çanta ve diğer ambalaj malzemelerini kendilerine özel tasarımlarla ürettirdikleri çevreye saygılı ve şık karton poşet çanta çeşitleriyle değiştirmek için çalışmalar yapmaktadırlar.

tazetrend e-katalog tasarım35

Kutu ve Ambalaj Üreticisi

Karton ambalaj malzemeleri kullanılarak hazırlanacak çantalar ambalaj tasarımı konusunda tasarımcılara ve reklamcılara sınırsız olanaklar sağlamaktadırlar. Dünyanın birçok bölgesinde karton poşet üreticileri, yaratıcılığın sınırlarını zorlayan yüzlerce değişik ürünün üretimini gerçekleştirmektedirler. Baskı teknolojilerindeki ilerleme, karton üretim teknikleri ile birlikte çok daha ince ve dayanıklı kartonların üretilebilir olmasıyla, sadece birkaç saat değil, uzun süreler dayanabilecek özel tasarım karton çantaların üretimi mümkün olmuştur.

Sadece büyük kurumların değil, doğum günlerinde, sevgililer gününde ve diğer özel günlerde değer verdiğiniz insanlara, isterseniz kendiniz tasarladığınız, isterseniz bizim hazır tasarımlarımızdan beğendiğiniz karton çantalarla hediyelerinizi en şık şekilde sunabilirsiniz. Her türlü özel tasarım karton çanta ve poşet konusunda İstanbul ambalaj sektörünün en yaratıcı üreticisi olarak hizmetinizdeyiz.

KARTON ÇANTA POŞET FİYATLARI

Maliyetler, her işletmenin azaltmak istediği, karlılık durumunu en çok etkileyen masraf kalemlerindendir. Ürünlerle çanta ve poşet verilen sektörlerde bu maliyetler çok daha fazla göze batmaktadır. Her ucuz karton poşet üreten üreticinin sunduğu ürünler ve karton çanta fiyatları da her işletme için uygun değildir. Şirketlerin de insanlar gibi farklı ihtiyaçları vardır ve fiyatta ucuzluk yakalanırken müşterilerin farklı isteklerinin öncelikle karşılanması esastır. Karton poşet fiyatları belirlenirken kartonun cinsi ve kalitesi, baskı tipi, ip için tercih edilen malzeme dikkate alınır.

Birçok alternatif arasından yapılacak seçimlerle mümkün olan en ekonomik ve ucuz karton çanta fiyatları elde edilebilir. Değiştirilebilen birçok tasarım seçeneği ile her sektör ve kişinin ihtiyaçlarını karşılayabilecek en ucuz karton çanta üretimlerini gerçekleştirebiliyoruz. Sevdiklerine özel günlerde hediyelerini kendilerinin kişiye özel tasarladığı çantalarla vermek isteyenler için en uygun hediyelik karton çanta fiyatlar ile hizmet vermekteyiz. Hediyelik çantalarda ve özel günlerde en çok tercih edilen puantiyeli karton çanta fiyatları da çok uygun ve her bütçeye hitap ediyor.

İşletmeler karton çantaları aynı zamanda reklam aracı olarak kullandıklarından dolayı baskılı karton çanta fiyatları konularında hassas davranmakta, toptan karton poşet fiyatları ile avantaj yakalamak istemektedirler. Hacimli alımlarda daha ekonomik hale gelen baskılı karton poşet fiyatları ile maliyetlerinizi düşürebilirsiniz.

Karton çanta toptan fiyatları, bizim üretim maliyetlerimizi de düşürdüğünden dolayı müşterilerimize karton çanta fiyat listesi içinde bulunanlardan daha uygun fiyatlarla karton çanta sunabilmemize olanak sağlıyor.

Birçok işletmenin tercih etmediği, bu yüzden sektörde üretiminin pek fazla yapılmadığı ve bizim piyasada yaygınlaştırmak istediğimiz küçük karton çanta fiyatları ile optik karton çanta fiyatları da karton çanta fiyat listemiz içinde, karton çanta ipi fiyatı seçenekleri ile yer almakta.

Yüksek kaliteli malzemelerle ürettiğimiz sağlam karton çanta fiyatları Ankara ilinde de en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

KARTON ÇANTA POŞET MODELLERİ

Her işletmenin ve bireyin ihtiyaçları birbirlerinden farklıdır. Kurumların logoları, kendileri için seçtikleri renkler, içine konacak ürünlerin niteliği bakımından işletmeler birbirlerinden farklı karton çanta modelleri istemektedirler. Karton poşet modelleri ebatlarına, kullanılan kartonun kalitesi ve türüne, kesim ve tutkal kullanılıp kullanılmadığı gibi seçeneklerle belirlenir. Karton çanta baskı işlemi ise seçilecek renkler sebebiyle en önemli noktadır.

Verecek olduğunuz karton poşet siparişi istediğiniz takdirde baskısız, sadece kartonun dokusuyla da hazırlayabiliriz. Çanta ipi seçeneklerinden de ihtiyaç ve şirket imajına en uygun olanı, geniş kataloğumuzdan seçebilirsiniz. Karton poşet tasarımı istenirse tarafımızdan gerçekleştirilmekte ve seri üretime geçilmeden önce karton çanta örnekleri müşterilerimizin onayına sunulmaktadır.

HEDİYELİK KARTON ÇANTA POŞET

Şık karton çanta hediyelik olması amacıyla alınan eşyaların takdiminin olmazsa olmazlarındandır. Kaliteli bir ambalaj içinde teslim edilen hediye, hediyeye yüklenen anlamı arttırdığı için karton hediyelik çanta kullanılmak tercih edilmektedir. Bundan dolayı hediyelik karton çanta çeşitleri özellikle mağazacılık sektöründe yoğun olarak kullanılmaktadır. Hediyelik karton poşet ile hediyeleriniz daha şık ve zarif hale getirebilir, hediyeyi verdiğiniz kişiye verdiğiniz değeri daha kuvvetli bir biçimde gösterebilirsiniz.

Sevgililer günü ve yılbaşı karton poşet kullanımlarının en yüksek olduğu dönemlerdir. Karton hediyelik poşet ile siz de sevdiğiniz ve saygı duyduğunuz insanlara hislerinizi ifade edebilir, kurumunuz için özel ürettirdiğiniz çantalarla, aynı zamanda şirketinizin reklamını şık bir biçimde yapabilirsiniz.

PUANTİYELİ KARTON ÇANTA POŞET

Puantiye deseni asla eskimeyen ve eskimeyecek bir desendir puantiyeli karton çanta tasarımlarımda da tercih edilmektedir. Kullanan markaların dinamizmini sembolize eden puantiyeli karton poşet özellikle giyim sektörü tarafından tercih edilmektedir.

Ebatları ve kullanılan malzemenin farklılaşabildiği pembe puantiyeli karton çanta gözleri üzerine çektiğinden dolayı şirketlerin reklam yapmalarının en etkili ve ucuz yöntemlerimden biridir.

KRAFT KARTON ÇANTA POŞET

Tamamen geri dönüştürülen kağıtlardan üretilen kraft karton çanta çeşitlerimiz, çevreye duyarlı olan işletmeler ve organizasyonlar tarafından tercih edilmektedir. Geri dönüştürülen kağıtlardan üretilen karton kraft çanta aynı zamanda tekrar tekrar geri dönüştürülebilir. Karton sağlamlığı bakımından diğer ürünlerden bir farklı olmayan kraft hazır karton poşet, tamamen çevre dostudur ve renk seçenekleri mevcuttur.

BEBEK KARTON ÇANTA POŞET

Bebek karton çanta modelleri çocukların ilgilerini çekecek renk ve desenlerle tasarlanmıştır. Canlı renkleriyle bu çantalar ile vereceğiniz hediyeleri daha görmeden çocuklar heyecanlanmaya başlayacak, ardından mutluluğu da daha kuvvetli olacak ve neşesini bütün çevresine bulaştıracaktır.

Çocuklar için hazırlamış olduğumuz bebek karton poşet ve ipli karton çanta koleksiyonlarımıza göz atabilirsiniz.

MİNİ KARTON ÇANTA POŞET

Mini karton çanta modelleri mağazacılık sektöründe en sık kullanılan küçük boy karton çanta çeşitleridir. Mini karton poşet çeşitleri genellikle ufak ancak değerli ürünler satan, saatçi, gözlükçü, kuyumcu, konfeksiyon ve hediyelik eşya mağazaları tarafından tercih edilir. Hediyelik küçük karton poşet kullanılarak alınan hediyeler daha şık bir biçimde sahiplerine sunulabilir.

Kullanılan karton miktarının az olması sebebiyle daha az yapıştırıcı kullanılmak zorunda kalınan küçük karton çanta çeşitlerinde dikkatsiz üretimlerde alttan açılmalar görülebilmektedir. Genelde büyük alanlar için hazırlanan tasarımların da minik karton çanta için uyarlanmasının tecrübeli kişiler tarafından yapılması, baskının kalitesi ve tasarımın minik karton poşet üzerinde doğru konumlanması açısından önemlidir. Birçok üretici zayiatın yüksek olmasından küçük boy karton çanta çeşitleri siparişlerine şüpheyle yaklaşmakta ve küçük karton poşet üretimine yanaşmamaktadır.

BASKILI KARTON ÇANTA POŞET

Baskılı Karton çanta, şirket ve organizasyonun tanıtımını yapmanın, aynı zamanda müşteri memnuniyetini sağlamanın en ucuz ve en etkili yöntemlerinden biridir. Bundan dolayı birçok işletme müşterilerine ürün teslimlerini baskılı karton poşet kullanarak gerçekleştirmektedir. İşletmelerin müşterilerine verdiği karton poşet baskılı ise, müşteri varacağı yere ulaşana kadar sokakta az önce alışveriş yaptığı işletmenin reklamını yapacaktır.

BEYAZ KARTON ÇANTA POŞET

Beyaz karton çanta özellikle kurumlar tarafından hediye verilen durumlarda çok sık kullanılmaktadır. Hediyenin nereden, kimden geldiğinin, dışarıdan insanların bilmesinin istenmediği durumlarda sıkça kullanılan baskısız karton çanta modelleri, aynı zamanda birçok işletme tarafından sade görünümleri sebebiyle tercih edilmektedir.

Mat ve parlak olarak düz renk karton kullanılarak üretilen beyaz karton poşet sadelik, şıklık ve tekrar kullanılabilirlik sunmaktadır.

RENKLİ KARTON ÇANTA POŞET

Renkli karton çanta ve renkli karton poşet seçenekleri, karton ambalaj ürünlerinin en çok tercih edilen kısmını oluşturmaktadır. Müşterilerin istek ve ihtiyaçlarına göre her detayı özelleştirilerek üretilebilen karton çantalar, kurumsal imaj ve reklam çalışmalarında, organizasyonlarda, ticari faaliyetlerde, kısacası aklınıza gelebilecek her alanda kullanılmaktadır.

Kadın kıyafetleri satan işletmeler genellikle pembe karton çanta kullanmayı tercih ederken, aynı şekilde makyaj ve kişisel bakım ürünleri satan işletmeler de pembe karton poşet kullanırlar. Mor karton çanta da daha çok kadınlara hizmet veren işletmeler tarafından tercih edilmektedir. Kırmızı karton çanta birçok organizasyon tarafından tercih edilmektedir. Kırmızı karton poşet tercih eden bazı işletmeler arasında bankalar, telekomünikasyon şirketleri ve restoranlar yer almaktadır.

Mavi karton çanta ülkemizde en çok tercih edilen çanta renklerindendir. Mavi karton poşet kullanan işletmeler arasında yine bankalar ve telekomünikasyon şirketleri, perakende mağazalar ve erkek ürünleri satan işletmeler bulunmaktadır. Siyah karton çanta da ülkemizde en fazla tercih edilen renklerdendir. Özellikle kuyumcular, üst düzey kaliteli giyim şirketleri müşterilerine aldıkları ürünleri siyah karton poşet ile teslim etmektedir. Sarı karton çanta kullanımı yiyecek servisi yapan ve teknoloji ürünleri satan şirketler arasında daha yaygındır.

KARTON ÇANTA POŞET YAPIMI - KARTON ÇANTA POŞET İMALATI

Karton çanta yapımı, birkaç aşamadan oluşan bir süreçtir. Tasarımın ve kullanılan malzemenin seçilmesinin ardından karton poşet yapımı için klişe hazırlanır. Tasarımın karton üzerine mükemmel basılması için bu kalıbın mükemmel olması gerekmektedir. Sonrasında deneme ve ayar baskıları alınır. Karton çanta imalatı sırasında ilk baskılar her zaman biraz net çıkmaz ve renkler taşar. Ayarlar tamamlandıktan sonra, müşteriden renk ve tasarım için son onay alınmak üzere deneme baskısı alınır.

Onay alındıktan sonra karton poşet imalatı için sürekli baskıya geçilir. Bu işlemde karton rulo olarak makineye verilir. Çıktılar tekrar rulo halinde salınarak hediyelik karton çanta yapımı devam eder.

Bu rulo ebatlıma makinesine yüklenir. Makine, ruloda yer alan çantaları istenilen boya göre keser. Bundan sonra ebatlınmış kartonlar katlama makinesine yerleştirilir. Karton burada son şeklini aldıktan sonra, tabanı tutkalla yapıştırılır, sapları takılır ve hediyelik karton poşet yapımı tamamlanır.

TOPTAN KARTON ÇANTA POŞET

Karton çantalar ülkemizde ticaretin her alanında yoğun olarak kullanılmakta. Müşterilerimize bu maliyetlerini aşağı çekmeleri adına toptan karton çanta siparişleri vermeleri konusunda yardımcı oluyoruz. Toptan karton poşet siparişleri, bizlerin de maliyetlerini düşürdüğü için, biz de müşterilerimize toptan hediyelik karton çanta fiyatları verirken daha düşük rakamlar sunabiliyoruz.

Karton çanta toptan alındığı takdir de sadece fiyat açısından değil, nakliye açısından da maliyet avantajı sunmaktadır. Karton poşet toptan alımların da uzun vadeli yapılacak tasarruf, şirketin karlılığı üzerinde olumlu etki yaratacaktır. En uygun fiyatlı karton poşet Eminönü ve çevresinde bulunmakta ama eğer toptan tedarik seçeneklerini değerlendirmeye başlarsanız, ödediğiniz ücrette ciddi düşüşler olduğunu göreceksiniz.

PROMOSYON KARTON ÇANTA POŞET

Promosyon karton çanta ürünleri hem işletmelerin tanıtılması hem de çalışanların motivasyonları için önemlidir. Kaliteli promosyon ürünleri ile işletmenizin müşteri ve potansiyel müşteriler gözünde daha değerli ve güvenilir olmasını sağlayabilirsiniz. Verdiğiniz promosyon ürünler kadar, bunları nasıl teslim ettiğiniz de oldukça önemlidir. Kaliteli baskılı promosyon karton çanta çeşitleri ile, hediyelerinizin değerlerini arttırabilirsiniz.

Fuar, sektörel etkinlikler, açılışlar ve diğer organizasyonlarda katılımcılara kaliteli karton çantalar içinde vereceğiniz promosyon ürünleri ile rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz. Unutmayın, doğru hediye kadar doğru sunum da önemlidir.

Eğer, kaliteli ve uygun fiyatlı karton poşet nerede satılır diye soruyorsanız, doğru yerdesiniz. Yüzlerce farklı tasarım ve her türlü ihtiyacı karşılayacak onlarca ayrı ebatta karton çantayı internet sitemizde bulabilir ve karton poşet online satış fırsatlarımızdan faydalanabilirsiniz.

KARTON ÇANTA ÖLÇÜLERİ

Piyasada bulunan karton çanta ölçüleri oldukça farklıdır. Bunun sebebi her müşterinin kendi ürünlerine göre çanta yaptırmak istemesinden kaynaklanmaktadır. Çanta ölçüleri 3 boyutlu olarak hesaplanmaktadır. Boy, çantanın yüksekliğini, en uzunluğunu ve körükte enini temsil eder. En ve körük uzunlukları çarpıldığı zaman çantanın taban alanı bulunur.

Piyasada standart ölçüler olmasa da genel olarak en ufak karton çantanın boyları 8,5×8,5×4 cm’dir (en-boy-körük). Bundan daha ufak çantalar yapmakta elbette mümkündür ancak kullanımı pratik olmayacaktır.

Karton poşet ölçüleri için ise genel bir sınır yoktur. Kullanılan karton rulosunun genişliği, çantanın büyüklüğü konusundaki tek engeldir. Genel olarak üretilen en büyük karton çanta 70×57,5x15cm (en-boy-körük) ölçülerindedir. Ancak, müşteri ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda her ebatta karton çanta üretimi yapabilmekteyiz.

tazetrend e-katalog tasarım34

TÜRKİYE' NİN ÇEVREYE DUYARLI BASKI MERKEZİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

logo tazetrend

Ürünlerinizin değerini arttıracağınız, hediyelerinizde daha kalıcı izler bırakabileceğiniz size ve müşterilerinize özel kutu ve ambalaj ürünleri

İLETİŞİM

+90 535 492 00 33

Aydınevler Mh. Sancak Sk. No:13-17/A 34752 Maltepe – İSTANBUL

No products in the cart.

× Whatsapp