📍 İstanbul’dan Tüm Dünyaya Gönderim

4,5

Genel @trGiyim ve Aksesuar Kutuları
aksesuar mukavva takı kutusu5

Giyim ve Aksesuar Kutuları

Benzersiz Tasarımlarda Giyim ve Aksesuar Kutuları

Giyim ürünleri ve aksesuarlar tüm insanların ihtiyaç duyduğu ürünlerdir. Yüzlerce seçenek, onlarca marka ve model arasından herkes tarzına göre bir şeyler seçer. Fakat marka ve firmalar açısından hedef kitleyi etkilemek adına en az içindeki ürün kadar dışındaki ambalaj da önemlidir. Çünkü insanlar ilk olarak ürününüzü değil, ambalajını görürler. Çoğu zamanda kararlarını vermelerinde ambalajların önemli bir payı vardır.

Taze Trend olarak giyim ve aksesuar kutuları alanında benzersiz tasarımlara imza atıyoruz. Yeni nesil kutu tasarımlarımız sayesinde hem şık hem kullanışlı hem de kaliteli ürünlere sahip olabilirsiniz.

Giyim ve aksesuarlar gerek kadınların gerekse erkeklerin ihtiyacı olan parçalardır. Kutular da eşyaların kullanımı sırasında kolaylık sağlamaya yardımcı ürünlerdir. Özellikle aksesuarlar açısından kutular arananın kolayca bulunması, eşyaların derli toplu durması, temiz kalması ve sergilenebilmesi açısından büyük önem taşır. Eşyaların kolayca kategorize edilmesine imkan verir. Aynı zamanda şık tasarımdaki kutular odalarda, masalarda şıklığı ile göz doldururken duygusal bir bağ kurmaya da yardımcı olur.

Taze Trend olarak çok geniş bir giyim ve aksesuar kutuları alternatifi sunuyoruz. Atlet, külot, boxer, sütyen gibi en temel iç çamaşırları için özel olarak tasarlanan iç giyim kutusu çeşitlerimizi en uygun fiyatlara temin edebilirsiniz. Gerek kadınların gerekse erkeklerin en sık kullandığı üst giyim ürünlerinden birisi olan gömlekler için özel geliştirilmiş gömlek kutusu çeşitlerimiz, erkeklerin klasik giyimde vazgeçilmez aksesuarlarından birisi olan kravatları muhafaza etmek, satışa sunmak ya da hediye etmek için kullanılacak kravat kutusu çeşitlerimiz giyim ve aksesuar kutularımızdan bazılarıdır.

Yine kadınların gerek yaşam biçimi gerekse şıklıklarını sergilemek için tercih ettikleri başörtüleri için özel tasarlanan eşarp kutusu çeşitlerimiz birbirinden zarif eşarpların tamamlayıcısı olacak niteliktedir. Çoğu zaman evlerde, odalarda çiftlerin bir araya getirilmesinde zorluk çekilen, oysa şık bir çorap kutusu ile bu sorunun üstesinden gelmenin mümkün olduğu kutuları tercihe sunuyoruz.

Elbette aksesuar dendiği zaman saatlerden söz etmeden olmaz. Herkesin bir ya da birden çok saati vardır ve spor, klasik, deri kordon, metal kordon, dijital, analog gibi onlarca çeşit saat bütün kadın ve erkeklerin ilgisini çeker. Her iki cinsiyet için hediye olarak düşünülen ilk ürünler arasında yer alır. Kaliteli bir saat kutusu da saatleri muhafaza etmenin en iyi yoludur. Ayrıca kolyeler, bileklikler, küpeler, yüzükler ve diğer bütün takı ve aksesuarları muhafaza etmek için de takı kutusu, aksesuar kutusu çeşitleri için firmamız eşsiz seçenekler sunmakta, en az aksesuarlarınız kadar zarif kutular geliştirmektedir.

Malum teknoloji hayatın her yerinde… Özellikle de telefonlar iş, eğlence, alışveriş gibi bütün aktivitelerin merkezinde. Hal böyle olunca şarj aletleri, kulaklıklar, şarj kabloları vs. için kolaylık sağlayacak telefon aksesuar kutusu modellerine ihtiyaç oluyor. Bunlar için de özel tasarımlar gerçekleştiriyoruz. Mücevherler için her ebatta kuyumcu kutusu çeşitleri, gözlükler için formuna uygun gözlük kutusu çeşitleri ile de size özel, markanıza özel birinci sınıf materyallerden tasarımlar yapıp üretimlerini gerçekleştiriyoruz. Tek yapmanız gereken bize hayallerinizden bahsetmek ve arkanıza yaslanıp gerçekleştirmemizi beklemek.

Binbir çeşit iç giyim kutuları

İç giyim kutusu çeşitleri erkek ve kadınlar için farklı tasarımlarda olmalıdır. Çünkü her iki cinsiyetin de kullandığı ürünler tasarım ve tür olarak farklılık taşır. Bayan iç giyim kutuları sayesinde kadınlar sütyen, atlet, külot vd. iç çamaşırlarını derli toplu tutabilirler. Dolaplarına çok daha kolay yerleştirebilirler. Benzer şekilde erkekler de erkek iç giyim kutuları sayesinde atlet, külot, boxer gibi iç giyim ürünlerini düzenleyebilirler.

Eğer kişiler isterse ürünlerini renk ve model olarak ayırabilir, atlet kutuları sayesinde farklı renklerdeki atletlerini ayırabilirler. Dilerseniz sizler de birbirinden şık ürünlerinizi markanıza özel kutularda satışa sunabilir, hedef kitlenizin satın almadan önce gönüllerine hitap edebilir sonrasında da kutuları kullanmaya devam ederek reklamınızı sürekli kılabilirsiniz.

Sütyen kutuları sayesine kadınların sütyenlerini hijyenik biçimde muhafaza etmelerini sağlayabilir, yıpranmalarını engelleyebilirsiniz. Yine birbirinden özel iç çamaşırı kutuları sayesinde sadece ihtiyacı karşılamakla kalmaz, dolaplarda raflarda, çekmecelerde güzel bir görüntü de ortaya çıkarabilirsiniz.

İç çamaşırı kutusu çeşitlerimiz sadece bunlarla sınırlı değil. Jartiyer kutusu modellerimizle jartiyerlerinizi muhafaza edebilir, diğer iç çamaşırlarından ayrı bir yere konumlandırabilir, modellerine göre kullanıma hazır tutabilirsiniz. Yaz aylarının vazgeçilmezi olan tişötler için özel tasarlanan t-shirt kutusu modelleriyle tişörtlerinizi renklerine, modellerine, kombin detaylarına göre muhafaza edebilirsiniz.

İç giyim kutuları her zaman kullanılan ve ihtiyaç duyulan ambalaj ürünleridir. Şık ve kaliteli tasarımlar sadece ilk kullanıma kadar kullanılmakla da kalmaz. İnsanlar sonrasında da hoşlarına giden kutuları muhafaza etmeye, kullanmaya devam ederler. Bu yüzden iç giyim kutusu toptan siparişlerde pek çok detaya dikkat edilmeli, markalaşmaya ve reklama önemli katkı yapabilecekleri göz ardı edilmemelidir. 

Toptan iç giyim kutusu için Taze Trend olarak sınırsız seçenek sunuyoruz. Üstelik toplu alımlarda iç giyim kutusu fiyatları daha uyguna geleceği için tasarruf etme, kutu maliyetlerinizi en uyguna getirme fırsatı veriyoruz. Fiyatlarımız kutuların materyallerine, boyutlarına, tasarım detaylarına, sipariş sayılarına göre farklılık göstermektedir. Özellikle boyutlar arttıkça orantılı olarak fiyatlarımız yükselmekte, yine de daima kaliteyi uygun fiyatla buluşturma politikamız devam etmektedir.

EN ŞIK GÖMLEK KUTULARI

Gömlekler hem kadınların hem erkeklerin kullandığı üst giyim ürünlerinden birisi olsa da özellikle erkekler için vazgeçilmez giysilerdir. Spor, klasik, yazlık, kışlık, takım gömleği gibi pek çok çeşit erkeklerin gardırobunda kendine yer bulur. Gömlek kutusu da bütün bu noktalarda erkeklerin işlerini kolaylaştıran parçalardır.

Gömlek kutusu fiyatları tasarıma göre değişse de firmamız daima sizler için bütçe dostu çözümler sunmaya devam ediyor. Bu bakımdan gömlek kutusu ölçüleri gibi çeşitli unsurlar fiyatlar üzerinde belirleyici oluyor.

Firma olarak her alanda olduğu gibi gömlek taşıma kutusu çeşitlerinde de kaliteyi, estetiği, fonksiyonelliği önceliyor. Kişilerin işlerini kolaylaştıracak, görsel olarak da marka değerine değer katacak zenginlikte alternatifler geliştiriyoruz. Model ve materyal olarak çok geniş bir alternatif sağlayarak herkese uygun gömlek kutusu imalatı gerçekleştiriyoruz.

Gelişmiş teknolojilerle donatılan merkezimizde her türlü gömlek kutusu ölçüleri doğrultusunda üretim yapabiliyoruz. Standart ölçüler haricinde gömleklerini farklı şekillerde katlamak, sergilemek ve muhafaza etmek isteyenlere özel tasarımlar da yapıyoruz. Materyal olarak en çok tercih edilen modellerimizden birisi Kraft gömlek kutusu çeşitleridir. Kraftın özelliği sayesinde dayanıklı olan ürünlerimiz insan ve çevre sağlığıyla yüzde yüz uyumludur. 

Bu yönüyle en çok tercih edilen gömlek kutusu çeşitlerinden birisidir. Karton gömlek kutusu çeşitleri kullanışlı olmaları, şık ve zengin tasarıma imkan vermeleri, zarif tasarımlara imkan vermeleriyle öne çıkmakta, yoğun olarak tercih edilmektedir. Dilerseniz hazır gömlek kutusu modellerimizden hemen birisini seçerek üretim talimatı verebilir, dilerseniz de size özel bir tasarım isteyebilirsiniz. Gömlek kutusu bıçak izi şekillerine göre ayrım yapabilir, gömleklerin daha rahat kategorize edilmesini sağlayabilirsiniz. Gömleklerinizi daha iyi sergileyebilir, yıpranmalarını engelleyebilirsiniz.

Ahşap gömlek kutusu modelleri ahşabın bütün doğallığını, zarafetini ve kalitesini bir arada bulundurmakta, çok daha kaliteli ve asil bir görünüm ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Ahşap gömlek kutuları kimi zaman isme özel yaptırılabildiği gibi daha çok hediyelik olarak talep edilmektedir.

Sonuç olarak gömlek kutularında sınırsız bir seçenek sunuyoruz. Dilerseniz satın aldığınız gömleklerinizi yıpranmadan muhafaza etmek için, dilerseniz hediyenizi daha anlamlı hale getirmek için özel tasarım gömlek kutusu modellerinden istifade edebilirsiniz. Materyal olarak bütün ürünlerimiz baskı yapmaya uygundur. Bu sayede isterseniz kaşınızdaki kişinin resmini bastırabilir ya da kendi imzanızı atabilirsiniz. Dolayısıyla sizlere geniş bir alternatif sunuyoruz. Bunun için tek yapmanız gereken tasarımlarımıza göz atmak ve bizimle iletişime geçmek. Sonrası kolay…

Fonksiyonelliği yüksek kravat Kutuları

Kravatlar erkeklerin en çok kullandıkları aksesuarlardan birisidir. Özel davetlerin ve resmi iş kıyafetlerinin ayrılmaz bir parçası olan kravatlar gömleklerin üzerinde bir inci gibi durur ve gün boyu gömlek, ceket gibi parçalara eşlik ederler. Karizma ve şıklık üzerinde önemli etkisi olduğu için erkekler tarafından dikkatli şekilde muhafaza edilmeye çalışılır. Her zaman takmaya hazır olması için kırışmadan, buruşmadan, yıpranmadan güvenli şekilde durmalarına dikkat edilir. Kravat kutusu çeşitlerimiz tam da bu noktada büyük kolaylık sağlayarak bütün beklentileri karşılar. Sizler için hazırladığımız birbirinden şık tasarımlara göz atabilir, markanız ve kendiniz için en doğru seçimi yapabilirsiniz.

Taze Trend olarak yılların deneyimi ve bilgi birikimi ile kravat kutusu imalatı yapıyoruz. Bu alanda öncü kuruluşlardan birisi olarak bugüne kadar yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile öne çıkmaya başarmış bulunuyoruz. Bundan sonra da aynı çizgide devam edebilmek adına bir taraftan çağdaş çözümlere odaklanıyor, sürekli kendimizi geliştiriyor diğer taraftan da temel ilkelerimizden ve etik değerlerimizden taviz vermemeye çalışıyoruz.

Tercihinize sunduğumuz kravat hediye kutusu çeşitleri sayesinde eşiniz, sevgiliniz, arkadaşınız, babanız, kardeşiniz ya da diğer kravat hediye etmek istediğiniz herkese hediyelerini çok daha şık bir sunumla takdim edebilirsiniz. Özel tasarlanmış kutular ile karşı tarafa ne kadar değer verdiğinizi ne kadar özendiğinizi daha rahat ifade edebilirsiniz. Hatta üzerine istediğiniz baskıyı, yazıyı, resmi eklememizi talep edebilir, kişiye özel kravat hediye kutusu talebinde bulunabilirsiniz.

Kravat saklama kutusu ihtiyaçlara göre şekillendirilebilir. Dilerseniz bölmelere sahip kravat saklama kutuları ile hem kravatlarınızı hem kol düğmelerinizi hem de rozetlerinizi bir arada tutabilir, bir arada tutarken aradığınızı kolayca yerinde bulabilirsiniz. Kraft, karton ya da başka materyalleri tercih edebilir, hoş kutuları gerek atışını yaptığınız ürünlerini için kullanabilir hem de aksesuarlarınızı derli toplu tutabilirsiniz.

Ahşap kravat kutusu sayesinde ahşabın doğallığını, sadeliğini, kalitesini ve zarafetini aynı anda kravatlarınızla buluşturabilirsiniz. Farklı renk ve desen seçeneğine sahip olan ahşap kutularımızın üzerine dilediğiniz işlemeyi, baskıyı yaptırabilirsiniz. Yıllar boyu kullanılacak kutulara sahip olabilirsiniz.

Yıllardır işletmeler ve markalar tarafından özellikle kravat kutusu toptan talepleri rağbet görüyor. Bu sayede uzun süre kullanacağınız sayıda kravat kutularına tek seferde sahip olabilirsiniz. Üstelik toptan siparişlerde kravat kutusu fiyatları açısından daha avantajlı olabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Toptan alımlarda birim fiyatlarımız daha uyguna gelmekte, bu da kutu maliyetini düşürmenize yardımcı olmaktadır. Genel itibariyle kravat kutusu fiyatlarımız materyale, boyuta ve tasarım detaylarına göre değişmekte, daima en yüksek kalite en uygun fiyatlarla sizlere sunulmaktadır.

HER TARZA UYGUN EŞARP KUTULARI

Eşarplar kadınların dini bir sorumluluk olarak kullandıkları ürünlerdir. Aynı zamanda takım elbise gibi kıyafetler için tamamlayıcı niteliktedir. Bu yüzden de çok fazla kullanılır. Üstelik başta taşındıkları ve her zaman ilk dikkat çeken parçalardan oldukları için şıklığına, zarafetine, renklerine, tasarımına büyük önem verilir. Sadece kullanılırken değil kullanılmazken de eşarpların dikkatlice muhafaza edilmesi gerekir. Hem yıpranmaları hem de kırışıp buruşmaları hem de kullanıma hazır bulundurulmaları için özel alanlarda tutulmalıdırlar. Eşarp kutusu çeşitlerimizle bütün bu ihtiyaçlara karşılık veriyor, eşarplarınızın şıklığını ve kalitesini daha üst seviyeye çıkaracak bütünlüğü sağlıyoruz.

Eşarp kutusu imalatı çözümlerimiz sayesinde kıyafetlerinizin üzerine özenle seçtiğiniz eşarplarınızı daha iyi muhafaza edebilirsiniz. Kategorize ederek kıyafet kombinlerinize göre daha rahat bir seçim yapabilir, hazırlanma süreçlerinizi hızlandırabilirsiniz. Kullanım rahatlığını her zaman yaşayabilirsiniz. Kendiniz için tercih edeceğiniz eşarp saklama kutusu çeşitleri için çok geniş bir seçenek sunuyoruz. Dilerseniz çoklu kullanıma sahip kutular arasında tercihte bulunabilirsiniz. Bu sayede eşarplarınızı daha rahat gruplayabilir, renklerine, türlerine, kumaşlarına vs. göre yerleştirebilirsiniz. Çok bölmeli ya da tek bölmeli seçenekler arasından kolayca siparişlerinizi verebilirsiniz.

Elbette eşarp kutusu çeşitlerimizi sadece kendiniz için seçmeyebilirsiniz. Çünkü eşarplar aynı zamanda en fazla tercih edilen hediye parçalardandır. Dilerseniz sevdikleriniz için özenle seçtiğiniz eşarplar yahut şallar için de birbirinden hoş kutularımızı seçebilir, hediyelerinizi daha özel ve daha anlamlı hale getirebilirsiniz. Hediyelerinizin şıklığını ve zarafetini daha ileri noktaya taşıyabilirsiniz. Eğer eşarp, şal gibi parçaların satışını yapan bir mağazanız varsa ürünlerinizi müşterilerinize kaliteli kutularla çok daha iyi şekilde sunabilir, işletme imajınızı arttırarak reklamınızı daha etkin yapabilirsiniz.

Eşarplar ve şallar için kadınların en çok aradıkları özellik kırışmaya dayanıklı olmaları ve pürüzsüz bir görünüm sergilemeleridir. Bunun için ürün ne kadar kaliteli olursa olsun muhafazasına dikkat edilmediği taktirde rahatlıkla kırışabilir. Oysa eşarp kutuları bu noktada büyük kolaylık sağlamakta gerek kullanırken gerek satışa sunarken estetik bir duruş sergilemesine yardımcı olmaktadır.

Firmamız bütün ürünlerinde olduğu gibi eşarp kutularında da bütçe dostu çözümleri esas almakta, fakat standart bir fiyat sunamamaktadır. Çünkü eşarp kutusu fiyatları üzerinde pek çok etmen vardır. Rakamlarımız kutuların ölçülerine, sipariş sayılarına, materyallerine göre değişebilmektedir. Bu noktada belirleyicilerden birisi eşarp kutusu ölçüleri olmakta, isteğe özel bütün boyutlarda eşarp kutusu üretimlerimiz bulunmaktadır.

Sizler için tercihe sunduğumuz eşarp kutularının tamamında özgün tasarımlarımızla öne çıkıyoruz. Bütün ürünlerimizde birinci sınıf materyaller kullanıyor, kaliteyi göz ardı etmeden uzun soluklu çözümler geliştiriyoruz. Eşarplarınızın şıklığını ve kalitesini bütünleyecek, hediyelerinizi benzersiz kılacak, odalarınızda ve dolaplarınızda düzenli ve estetik bir görünüm ortaya çıkaracak ürünler yapıyoruz.

EN KULLANIŞLI ÇORAP KUTULARI

Çoraplar hem erkek hem de kadınların ayaklarını sıcak tutmak, üşümemek için kullandıkları temel giysilerdir. Dört mevsim boyunca farklı materyallerden üretilen, farklı ölçülerde, renklerde ve desenlerde çoraplar ayaklarda yer edinir. Her ne kadar kıyafet kombini dendiğinde ilk akla gelenlerden birisi çoraplar olmasa da kombinleri çoraplar olmadan tamamlayamazsınız. Görünür olmasalar dahi olası bir gözükmeleri karşısında kombininizi bozmalarına fırsat vermemelerini istersiniz.

Evlerde özellikle erkeklerin mustarip olduğu konu, çorapların eşlerini bulamamaktır. Oysa bu parçalar eşleri olmadan herhangi bir işe yaramaz, hatta komik olurlar. Sık sık kaybolan çoraplar, eşi bulunamayan çoraplar sorun olur. İşte sizler için geliştirdiğimiz çorap kutusu çeşitlerimiz bu sorunu ortadan kaldırıyor.

Özel bölmelere sahip çorap kutusu modelleri sayesinde artık çoraplarınızı tek tek eşleriyle birlikte bölmelere yerleştirebilirsiniz. Bu sayede çekmecelerinizde, gardırobunuzda ya da valizinizde hem çoraplarınızın eşlerinin kaybolmasını engeller hem de derli toplu bir görünüm elde edersiniz. Bu kapsamda fonksiyonelliği en üst düzey modeller tasarlıyoruz. 4 bölmeli, 5 bölmeli, 8 bölmeli, 12 bölmeli, hatta daha fazla bölmeye sahip olan seçeneklerimizle aynı zamanda çoraplarınızı renklerine, desenlerine, kısa ya da uzunluklarına göre gruplandırmanıza yardımcı oluyoruz.

Elbette sadece bölme sayıları ile sınırlı değil. Çorap kutusu üretimi sırasında katlı tasarımlar da yapıyoruz. Tek katlı, iki katlı ya da daha çok katlı modellerimiz de sizleri bekliyor. Modellerimizin tasarımında olduğu gibi materyalinde de geniş bir seçenek sunuyoruz. Mesela ahşap çorap kutusu gibi çok materyallerden üretimler yapıyoruz. Ahşabın olağanüstü kalitesini ve estetiğini size özel işlemelerle zenginleştirebiliyor, adeta bir çorap kutusundan ziyade mücevher kutusu profilinde kutuları kullanımınıza sunuyoruz. 

Sizleri tek düze çorap kutuları ile boğmak yerine sınırsız alternatif sunuyor, sadece çoraplarınızın ulunduğu alanlarda değil bütün yaşam alanlarınızda yeni bir soluk kazandırıyoruz. Standart modellerden uzak durarak elde ettiğimiz üstün kaliteyi gözler önüne seriyor, çorap kutusu imalatı yapan firmalar arasında lider konumda yer alıyoruz. Başarılarımızla yetinmek yerine her geçen gün daha iyisi ve daha fazlası için çabalarımıza devam ediyoruz.

Çorap kutusu üretimlerimizde model ve tasarım konusunda olduğu kadar çorap kutusu fiyatları ile de alternatifler sunuyoruz. Kutuların materyallerine, boyutlarına, baskılarına, sipariş sayısına ve daha başka etkenlere göre değişen fiyatlarımız her bütçeye uygun alternatifler barındırıyor. Tamamı da kaliteden taviz verilmeden karşınıza çıkarılıyor.

BİRBİRİNDEN KALİTELİ SAAT KUTULARI

Saatler herkesin ilgisini çeken aksesuarlardır. Geçmişten günümüze koleksiyonculuğu devam eden ender parçalardan birisi olmakla birlikte saatler sürekli bir değişim ve gelişim gösteriyor. Bugün özellikle spor tarzı tercih edenler ve teknolojiye yakından ilgi duyanlar için akıllı saatler, akıllı saat bileklikler gibi yepyeni alternatifler ortaya çıkmıştır. Analog saatler, dijital saatler gibi çeşitler ise daima varlığını devam ettiriyor. Dünya çapında çeşitli markalar koleksiyonluk modeller üretse de piyasada herkesin bütçesine, tarzına ve ihtiyaçlarına uygun saat modelleri bulunuyor. Bizler de saat koleksiyonlarınızın sunumuna benzersiz bir şıklık katmak adına saat kutusu çeşitleriyle hizmet veriyoruz.

Saat kutusu imalatı yaparken pek çok hususa dikkat ediyoruz bunların başında boş saat kutusu çeşitlerimizin kaliteli olması geliyor. Çünkü saatlerin yıpranmaması, zarar görmemesi, çizilmemesi gerekiyor. Aksi taktirde şıklıkları sekteye uğrayabiliyor. Üstelik odalarınızda saatlerinizi tekli ya da çoklu olarak muhafaza edebilmeniz adına saat kutusu modelleri konusunda çok geniş bir seçenek sunuyoruz. Saat kutusu tekli modellerimizin her birisi tek bir saat için tasarlanmış bulunuyorken çoklu modellerimiz çok bölmelidir. Bu sayede birden çok saatinizi aynı kutu içerisinde, fakat birbirlerine temas etmeyecek, zarar vermeyecek, çizmeyecek şekilde muhafaza edebilirsiniz.

Ülkemizin her köşesinde saat satışı yapan işletmeler bulunuyor. Bunlar açısından saat kutusu toptan ihtiyaçlardır. Saat kutusu toptan satışlarımızla dilediğiniz sayıda kutu siparişi verebilirsiniz. Satışını yaptığınız saatlerin marka ya da modelleri her ne olursa olsun albenilerini çok daha üst seviyeye taşıyabilir, tercih edilmelerini kolaylaştırabilirsiniz. Toptan saat kutusu alımı ile uzun süreli ihtiyaçlarınızı tek seferde karşılama ayrıcalığı elde edebilir, toplu alımlarla saat kutusu fiyatları konusunda bütçenizi hafifletebilirsiniz.

Saat kutusu nereden satılır diye merak edenler için bizler uzun yıllardır bu alanda hizmet veriyoruz. Siz değerli müşterilerimizin istedikleri modellerde, istedikleri ölçülerde ve sayılarda üretim yapıyor, en kısa sürede tasarım ve üretim süreçlerimizi tamamlayarak saat kutusu nereden alınır diyenlere en kolay ve en güvenli saat kutusu alım noktasını tarif ediyoruz.

Taze Trend olarak erkek saat kutusu ya da kadın saat kutusu ihtiyaçlarının tamamına çözüm üretebiliyoruz. Ürünlere özel bölmeler hazırlayarak sahip olduğu saatlere değer verenler, onları kolunda taşımadığı zamanlarda en güvenli şartlarda muhafaza etmek isteyenler ya da saat satışı yapanlar için kolaylık sağlıyoruz. Ürünlerimiz saat ve takı kutusu olarak kullanılabildiği için dilediğinizde sadece saatlerle kullanımını sınırlı tutmayarak diğer takılarınız için de kullanabilir, saat ve aksesuar kutusu modellerimizle takılarınızın zarar görmesini engelleyecek şekilde koruma altına alabilirsiniz.

Saat kutusu imalatı yaparken tasarım konusunda sunduğumuz zenginliği materyal konusunda da sunuyoruz. Ahşap saat kutusu çeşitlerimizde ahşabın kalitesini ve şıklığını buluşturuyor, ahşap üzerine dilediğiniz işlemeyi yapabiliyoruz. Aynı şekilde karton saat kutusu modellerimizde de isteğe özel kartonlar geliştiriyoruz. Saat kutusu Eminönü arayışında olanlar için en kaliteli ve en güzel kutuları kullanıma sunuyoruz.

Saat kutularının içinde saatler çeşitli şekillerde sabitlenirken özellikle yastıklardan fazlaca istifade edilmektedir. Firmamız yastıklı saat kutusu üretimi yapmakta, bu konuda da gerekeni sunmaktadır. Dilerseniz istediğiniz tarzda ve ebatlarda saat kutusu yastığı üretimi yapabiliyor, dilediğiniz renkte, ölçülerde üretimler gerçekleştirebiliyoruz.

EN ÇOK TERCİH EDİLEN TAKI KUTULARI

Takılar söz konusu olduğunda daha çok kadınlarla özdeşleştirilir. Fakat erkekler için de takılar en özel aksesuarlar arasında yer alabilmektedir. Sonuçta bu, bir zevk ve tercih meselesidir. Fakat her ne olursa olsun takılar hassas parçalardır. Genellikle de küçük parçalardır. Bu yüzden birbirlerine karışmaları, kaybolmaları, karmaşık bir görüntü ortaya çıkarmaları çok sık rastlanan sorunlardır. Üstelik çizildiklerinde, sert cisimlerle temas ettiklerinizde güzellikleri zarar görebilir. Hiç meraklanmayın.

Sizler için geliştirmiş olduğumuz takı kutusu çeşitlerimiz bu alanda karmaşayı ortadan kaldırıyor. Göz yorucu bir dağınıklıktan sizleri kurtarıyoruz. Derli toplu bir görüntü ortaya çıkaracak takı kutusu modelleri ile aradığınız takınızın her an elinizin altında olmasını sağlıyoruz.

Takı kutusu üretimi konusunda zevk sahibi, profesyonel bir ekiple çalışıyoruz. Kolyeleriniz, küpeleriniz, bileklikleriniz, yüzükleriniz, tokalarınız ve diğer bütün takı ve aksesuarlarınız için özel takı tasarım kutusu çeşitleri geliştiriyoruz. İster kendiniz ister sevdikleriniz için alabileceğiniz şık hediyelerinizi takı kutusu imalatı faaliyetlerimizle tamamlıyoruz. Hediyelerinizin güzelliğini, şıklığını çok daha ileri seviyeye çıkaracak aksesuar kutu modelleri ile hediyelerinizin hem göze hem kalbe hitap etmesini destekliyoruz.

Takı kutusu toptan satışlarımız ile eğer takı, aksesuar ürünleri satışı yapıyorsanız ihtiyacınız olan kutuları temin edebilirsiniz. Dilediğiniz boy ve sayıda, istediğiniz tasarımları sizler için hazırlayabiliriz. Üzerine dilediğiniz gibi markanızı ya da sizi temsil edecek, iletmek istediğiniz mesajı işleyebiliriz. Takı kutusu modelleri konusunda sınırsız alternatif sunuyoruz. Mevcut tasarımlarımız ya da özel aksesuar takı kutusu tasarımlarımızdan dilediğinizi seçebilirsiniz.

Model olarak sınırsız seçenek sizi beklediği gibi materyal olarak da birbirinden farklı alternatifler bulunuyor. Karton takı kutusu, Kraft takı kutusu, ahşap takı kutusu ve daha başka materyalleri de tercih edebilirsiniz. Daha önce de belirttiğimiz gibi aksesuar kutusu imalatı noktasında siz hayal edin, biz hayata geçirelim. İster kendinizin kullanımı ister hediyelik isterseniz satışını yaptığınız ürünleri ambalajlamak için ihtiyacınız olsun. Her koşulda aksesuar kutusu toptan taleplerinize çözüm üretebiliyoruz.

Takı kutuları hem erkek hem kadınlara hitap eden ürünlerdir. Erkeklerin de teşbih, bileklik, kolye, yüzük gibi çeşitli aksesuarlar vazgeçilmezleridir. Bu parçaların her birisi gerek kullanım açısından tercih edilmekte gerekse hediyelik takılar arasında yer almaktadır. Takı kutusu karton modellerimiz ve diğer bütün alternatiflerimiz erkeklere hitap eder şekilde de tasarlanabilir. İsterseniz saatlerinizi ve diğer bütün takılarınızı, aksesuarlarını tek bir kutu içinde muhafaza edebilir, isterseniz her birisi için ayrı ayrı kutular kullanabilirsiniz. Zira firmamız fonksiyonelliği, albenisi, zarafeti yüksek kutularla bütün taleplerinize çözüm üretme başarısı göstermektedir.

Özellikle takı, aksesuar satışı yapan işletmeler tarafından takı kutusu şeffaf seçenekler çok fazla tercih ediliyor. Çünkü bunlar ürünün dışardan görünmesini sağlayarak sergilemeyi kolaylaştırıyor. Bu sayede takılar kir, toz, çizik almadan alıcıya gösterilebiliyor. Elbette şeffaf takı kutusu modellerimizde tasarımlarımız çok farklı şekilde olabilmekte, ölçüleri ve şekilleri tamamen takı ve aksesuara göre şekillendirilebileceği gibi genel kullanım amaçlı kutular da ortaya çıkarılabilmektedir.

Aynı zenginliği takı kutusu fiyatları ve aksesuar kutu fiyatları konusunda da sunuyoruz. Her bütçeye hitap edebilen, kalite ve fiyat odaklı ürünler geliştiriyoruz. Fiyatlar üzerinde en belirleyici etmen materyal olmakta, deri, ahşap, plastik gibi materyallerin türü ile kutu ölçüleri aksesuar kutu fiyatları üzerinde doğrudan belirleyici olmaktadır.

YENİ NESİL TELEFON AKSESUAR KUTULARI

Cep telefonları çok yaygın cihazlardır. Hemen herkesin gün boyunca yanında taşıdığı cep telefonları artık büyük bir sektör haline gelmiş, özellikle aksesuarları alanında bin bir çeşit ürün geliştirilmiştir. Cep telefon aksesuar kutusu çeşitlerimiz ile bizler de bu alanda büyük bir boşluğu dolduruyor, yüzlerce farklı cep telefonu aksesuar kutusu ile bütün beklentileri fazlasıyla karşılıyoruz.

Telefon şarj aleti, kulaklık, şarj kablosu, kılıf gibi aksesuarların satışını yapan kişiler bugün sadece yerelde değil, e-ticaret ile tüm ülkeye ya da dünyaya ürün satışı yapabiliyorlar. Bu sırada satışını üstlendikleri ürünlerin müşterilerinize güvenli şekilde ulaştırılması ve kutusunun da en az aksesuar kadar kaliteli, şık olması gerekir. Müşterilerinin talep ettiği renklerde, ölçülerde ve materyallerden cep telefonu aksesuar kutusu imalatı yapan firmamız modern donanımı ile herkese hitap edebilmektedir. Müşterilerinin bütün beklentilerini rahatlıkla karşılamaktadır.

Cep telefonu aksesuar kutuları konusunda da bütün önceliğimiz kaliteli ürünler geliştirmek, benzersiz tasarımlar yapmak, şık ürünler ortaya koymak ve bütün bunları uygun fiyat aralıklarında sunmaktır. Bu sırada cep telefonu aksesuar kutu fiyatları açısından temel belirleyicilerimiz de aynı olmakta, kutu ebatlarına ve materyal detaylarına göre fiyatlarımız değişebilmektedir.

Eğer cep telefonu aksesuarları satışı yapıyorsanız ya da üretimi cep telefonu aksesuar kutusu toptan alım yapmanız sizin için en uygunudur. Bu sayede birim başına fiyatı düşürebilir, kutu maliyetinizi daha uyguna getirebilirsiniz. Cep telefonu aksesuar modelleri konusunda herhangi bir sınırımız yok. Mevcut tasarımlarımız arasından dilediğinizi seçebileceğiniz gibi size özel tasarım da isteyebilirsiniz.

Herkese Uygun Kuyumcu Kutuları

Taze Trend olarak kuyumcu kutusu çeşitleri de üretiyoruz. Kuyumcu kutusu imalatı alanında yaptığımız tasarımlar yıllardır sevdiklerine hediye alan kadın ve erkeklerin vazgeçilmezi olmuştur. Çünkü kuyumcu kutusu üretimi yaparken tıpkı aldığınız altınlar, gümüşler kadar güzel, bir o kadar özel kutular öne çıkarıyoruz. Kuyumcu kutusu modelleri arasında çok geniş bir alternatif sunuyor, karton altın kutusu gibi seçenekleri beğeninize açıyoruz.

Altın kutusu imalatı konusunda modellerimizde sınır yok. Çünkü altının bin bir türlü çeşidi var. Çeyrek, yarım, tam, bilezik, set, kolye, küpe ve diğer bütün altın takıların ebatları ve tasarımları farklı olduğu için altın kutusu modellerinin de ürüne göre olması gerekir. Firmamız bu alanda gerek materyal çeşitliliği gerekse tasarım çeşitliliği ile bütün beklentileri karşılamayı başarıyor. Karton kolye kutusu toptan seçeneğimiz ya da Kraft kolye kutusu seçeneğimiz arasından sizin ürün grubunuza göre tasarımlar ve üretimler yapabiliriz. Baskılı kuyumcu kutusu modellerimize markanızı, sloganınızı ve diğer bütün taleplerinizi baskılayabiliriz.

Altın kutusu fiyatları konusunda her bütçeye uygun alternatifler sunuyor, yarım, tam, çeyrek altın kutusu fiyatları gibi alanlarda kaliteyi, zarafeti bütçe dostu fiyatlarla birleştiriyoruz.

GÜVENLİ VE ŞIK GÖZLÜK KUTULARI

Gözlükler hem bir zorunluluk hem de bir aksesuar olarak kullanılan parçalardır. Her ne olursa olsun bütün bunlar gözlüklerin zarif parçalar olduğu gerçeğini değiştirmez. Bu yüzden gözlük kutusu modellerinin her şeyden önce kaliteli olması gerekir. Firma olarak gözlük kutusu modelleri konusunda kaliteden taviz vermiyoruz. Gözlük kutusu üretim aşamasında birinci kalite malzemeler seçiyor, bunu üstün işçilikle birleştirerek kusursuz gözlük kutusu imalatı yapıyoruz.

Gözlük kutusu toptan satışlarımızda elbette tek düşündüğümüz kalite değil. Sonuçta gözlüklerin bir de estetik boyutu var. Bu yüzden karton gözlük kutusu ve diğer bütün modellerimizi özenle tasarlıyor, hayallerinizdeki tasarımı gerçeğe dönüştürüyor ve hayata geçiriyoruz. Numaralı gözlük ve güneş gözlüğü toptan satışlarımızda istisnasız kaliteyi, şıklığı ve işlevselliği esas alıyoruz. Bütün bunları piyasa koşullarında en uygun gözlük kutusu fiyatları ile beğeninize açıyoruz. Her renkte, kaplamada, desende ve boyutlarda üretimler gerçekleştiriyoruz.

Bütün kutu imalatlarımızda markanıza özel çalışmalar yapıyor, farklı materyaller üzerinde modeller sunabiliyor ve az adetli üretimler gerçekleştiriyoruz. Sizleri standart ölçülere hapsolmaktan kurtarıyor, sizi anlayarak hayallerinize ulaşmanıza aracılık ediyoruz.

tazetrend e-katalog tasarım34

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

logo tazetrend

Ürünlerinizin değerini arttıracağınız, hediyelerinizde daha kalıcı izler bırakabileceğiniz size ve müşterilerinize özel kutu ve ambalaj ürünleri

İLETİŞİM

+90 535 492 00 33

Aydınevler Mh. Sancak Sk. No:13-17/A 34752 Maltepe – İSTANBUL

No products in the cart.

× Whatsapp